چگونه از دفاتر خدمات الکترونیک قضایی نوبت بگیریم؟

مدیرعامل کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی راه‌های دریافت نوبت از دفاتر خدمات الکترونیک قضایی را تشریح کرد.
چگونه از دفاتر خدمات الکترونیک قضایی نوبت بگیریم؟
کد خبر : ۵۲۶۰۶

مدیرعامل کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی توضیحاتی درباره راه‌های دریافت نوبت اینترنتی دفاتر خدمات الکترونیک قضایی ارائه کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از قوه قضاییه، حسن روحانی‌نیا درباره راه‌های دریافت نوبت اینترنتی در دفاتر خدمات الکترونیک قضایی، گفت: متقاضیان دریافت خدمات الکترونیک قضایی می‌توانند از پنج طریق- بسته به وضعیت و دسترسی شان- از دفاتر نوبت اخذ کنند.

وی ادامه داد: یکی از راه‌ها این است که کد دفتر مورد نظر را به شماره ۱۰۰۰۱۴۷۰ یا ۲۰۰۰۱۴۷۰ یا ۱۰۰۰۰۶۶۰۰۰۶۶۶ ارسال کنند که البته این روش در مواردی مورد استفاده قرار می‌گیرد که مراجعه کننده کد دفتر را داشته باشد. راه دیگر این است که افراد گوشی تلفن همراه خود را مقابل QR  کد نصب شده در دفتر قرار دهند و از آنجا وارد سامانه نوبت‌دهی شوند.

مدیرعامل کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی اضافه کرد: یک راه هم این است که افراد به درگاه کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی به نشانی www.kdke.ir مراجعه کنند.

روحانی‌نیا گفت: روش دیگر استفاده از سامانه «آپ» است که این راه آسانترین راه محسوب می‌شود؛ در این سامانه قبل از انتخاب دفتر مورد نظر، می‌توان از میزان شلوغ بودن یا خلوت بودن دفاتر مطلع شد.

همچنین به عنوان راه آخر، چنانچه امکان هیچیک از روش های فوق برای مراجعه کننده فراهم نباشد در موراد استثنایی طی تماس با مرکز تماس کانون (شماره ۱۴۷۰) کارشناسان مرکز نسبت به اخذ نوبت اقدام می‌شود.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
منبع :
ایسنا
مجله زندگی
ارسال نظر