امروز ؛ آخرین مهلت ثبت نام ۲ خودرو برای متقاضیان جدید

مهلت ۵ روزه ثبت نام ۲ خودروی سایپا برای متقاضیان جدید امروز ۱۱ دی ماه به اتمام خواهد رسید.
امروز ؛ آخرین مهلت ثبت نام ۲ خودرو برای متقاضیان جدید
کد خبر : ۵۲۷۴۹

فروش ۲ خودروی سایپا با نام‌های شاهین با گیربکس اتوماتیک و ساینا SDA که از طریق سامانه یکپارچه از۷ دی ماه برای متقاضیان جدید خرید به مدت ۵ روز آغاز شده امروز به پایان می‌رسد.


مهلت ۵ روزه ثبت نام ۲ خودروی سایپا برای متقاضیان جدید امروز ۱۱ دی ماه به اتمام خواهد رسید.

طرح‌های فروش این عرضه شامل: طرح عادی (کنترل‌های مرتبط با رعایت محدودیت‌های ماده۴ دستورالعمل تنظیم بازار خودرو‌های سواری مصوب شورای رقابت جهت متقاضیان طرح عادی انجام می‌شود)، طرح خودرو‌های فرسوده (خودرو‌هایی که مورد تایید ستاد نوسازی و اسقاط خودرو‌های فرسوده باشند)، طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت (صرفا" مختص مادرانی که حائز شرایط قانون حمایت از خانواده وجوانی جمعیت که مورد تائید سازمان ثبت احوال کشور می‌باشد) خواهد بود.


۲ خودروساز مونتاژی از جمله شرکت مدیران خودرو و کرمان موتور به خاطر گران فروشی جریمه شدند.


لازم به ذکر است تخصیص خودرو برای متقاضیان طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت بر طبق ماده ۱۲ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت می‌باشد.

ثبت نام در این مرحله هیچگونه حقی را برای متقاضی جهت دریافت خودرو ایجاد نمی‌نماید و تعهد خودروساز صرفاً پس از قطعی نمودن ثبت نام و واریز وجه متقاضی در زمان مقرر شده توسط خودروساز، شکل می‌گیرد.


یکی از محبوب‌ترین خودرو‌ها نزد مردم عربستان سعودی که هرساله رکورد فروش را می‌شکند، تویوتا کمری است که با ۵.۹ درصد سهم در رتبه اول قرار می‌گیرد.


*اطلاعات کلیه منتخبین خرید خودرو براساس محدودیت‌های اعلام شده مطابق مصوبات شورای رقابت بررسی و کنترل می‌گردد و در صورتیکه منتخبین حائز شرایط ثبت نام باشند پیامک اطلاع رسانی با ذکر زمان ثبت نام توسط شرکت سایپا ارسال و امکان ثبت‌نام ایندسته از متقاضیان در سایت فروش اینترنتی گروه سایپا فراهم می‌گردد.

*منتخبینی که پیامک اطلاع رسانی برای ایشان ارسال می‌گردد ظرف مدت ۵ روز از زمان اطلاع رسانی فرصت واریز وجه و تکمیل وجه به حساب سایپا را خواهند داشت در صورت عدم پرداخت و تکمیل وجه در زمان ۵ روز مهلت واریز وجه به منزله انصراف از طرح می‌باشد.


وزیر صمت وعده داده است که در آینده نزدیک در خودرو به شرایطی نزدیک می‌شویم که نیاز به قیمت‌گذاری دستوری نیست.


* در این طرح فروش فوق العاده با تحویل حداکثر سه ماهه می‌باشد.

*پس از ثبت نام واریز وجه و ثبت نام در سایت شرکت سایپا، متقاضیان محترم با مراجعه به نمایندگی‌های مورد انتخاب خود نسبت به تکمیل فرآیند ثبت نام و دریافت قرارداد فی مابین اقدام خواهند نمود. پیش ثبت نام اولیه صورت پذیرفته شده صرفاً درخواست خرید خودرو می‌باشد که براساس ظرفیت، امکان تحویل نسبت به ثبت نام نهایی منتخبین اقدام می‌گردد و چنانچه پیش ثبت‌نام بیش از ظرفیت صورت پذیرد هیچگونه تعهدی برای خودروساز فراهم نمی‌نماید و متقاضی خرید خودرو هیچگونه ادعایی در این خصوص نخواهد داشت.

توجه به این نکته ضروری است که اطلاعات کلیه متقاضیان مرتبط با این طرح حسب ماده ۱۹ آیین نامه اجرایی ماده ۱۴ الحاقی قانون مبارزه با پولشویی و طرح مالیات برعایدی سرمایه در اختیار نهاد‌های ذیربط قرار می‌گیرد.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
منبع :
تسنیم
مجله زندگی
ارسال نظر