چاقوکشی پسر ۱۶ ساله در ملاعام | جوان ۳۱ ساله کشته شد

سرهنگ نوشاد با بیان اینکه متهم ۱۶ ساله در اعترافات اولیه، علت قتل را عدم کنترل خشم در نزاع و درگیری با مقتول اعلام کرد، گفت: قاتل با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضا‌ی معرفی شد.
چاقوکشی پسر ۱۶ ساله در ملاعام | جوان ۳۱ ساله کشته شد
کد خبر : ۵۲۷۷۸

فرمانده انتظامی داراب از درگیری منجر به قتل و دستگیری قاتل فراری در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ علیرضا نوشاد با اعلام این خبر اظهار داشت: شب هشتم دی‌ماه سال جاری یک فقره درگیری منجر به قتل در پارک حاشیه بلوار دانشجو شهرستان داراب به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام و بلافاصله ماموران به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور ماموران مشخص شد چند نفر به دلیل اختلافات شخصی با یکدیگر درگیر که یکی از آنان با ضربات چاقو یک جوان ۳۱ ساله را مجروح و از محل متواری شده است.

فرمانده انتظامی داراب با بیان اینکه مجروح به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت کرد، عنوان داشت: ماموران انتظامی تحقیقات خود را آغاز و با اقدامات فنی موفق شدند مخفیگاه قاتل را در یکی از روستا‌های این شهرستان شناسایی و وی را در کمتر از ۴۸ ساعت دستگیر کنند.

سرهنگ نوشاد با بیان اینکه متهم ۱۶ ساله در اعترافات اولیه، علت قتل را عدم کنترل خشم در نزاع و درگیری با مقتول اعلام کرد، گفت: قاتل با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضا‌ی ی معرفی شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه تلاش جهت دستگیری دیگر همدست قاتل ادامه دارد، تصریح کرد: پلیس با اقتدار برابر قانون با مخلان نظم و امنیت برخورد می‌کند.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
منبع :
فارس
مجله زندگی
ارسال نظر