خوابی که انسیه خزعلی برای پسر‌ها دیده!

انسیه خزعلی معاون زنان و خانواده رییس جمهور گفت: گاهی اوقات حجاب و عفاف فقط به زنان و دختران اختصاص داده می‌شود در حالی که بخشی از مسأله حجاب مربوط به پسران است و باید آموزش لازم در زمینه حفظ حریم به آن‌ها در مدارس، دانشگاه‌ها و دوره سربازی آموزش داد تا جامعه سالم و عفیف داشت و هر که به خواست خود این مسأله را رعایت کنند.
خوابی که انسیه خزعلی برای پسر‌ها دیده!
کد خبر : ۵۲۸۹۱
معاون زنان و خانواده رییس جمهور گفت: دومین کنگره ملی زنان تاثیر گذار فردا در سال‌روز تکریم مقام زن و روز مادر برگزار می‌شود.
 
انسیه خزعلی ، معاون زنان و خانواده رئیس جمهور و رئیس ستاد مرکزی بزرگداشت هفته مقام زن و روز مادر در نشست خبری دومین کنگره ملی زنان تأثیر گذار اظهار داشت: هر استان برنامه ویژه‌ای برای هفته مادر شامل برگزاری کارگاه آموزشی ارتقای زنان، مهارت و سبک زندگی، جشن‌های مختلف در مدارس، دانشگاه‌ها، بلیت رایگان مترو و اتوبوس و… متناسب هر استان در نظر گرفته شده است که البته بسیاری از استان‌ها برنامه مشترک مثل آزادی برخی زنان زندانی دارند.
 
وی بیان داشت: گاهی اوقات حجاب و عفاف فقط به زنان و دختران اختصاص داده می‌شود در حالی که بخشی از مسأله حجاب مربوط به پسران است و باید آموزش لازم در زمینه حفظ حریم به آن‌ها در مدارس، دانشگاه‌ها و دوره سربازی آموزش داد تا جامعه سالم و عفیف داشت و هر که به خواست خود این مسأله را رعایت کنند.
 
 
 
 
خزعلی در پاسخ به پرسشی مورد زنان سرپرست خانوار که همسرشان در زندان هستند، گفت: خانواده زندانیان نیاز به حمایت دارند و خیرین خانم از این زنان حمایت و ما برای آن‌ها حلقه وصل هستیم و حمایت می‌کنیم.
 
تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر