از سوی سازمان وظیفه عمومی فراجا ؛

ادعای تلویزیون درباره سربازی ورزشکاران تکذیب شد

سازمان وظیفه عمومی فراجا اعلام کرد سربازان ورزشکارحرفه‌ای در حین خدمت صرفا مجاز به اشتغال و عضویت در تیم‌های ورزشی نیرو‌های مسلح بوده و هیچ یک از تیم‌های ورزشی نظامی مجوز انتقال یا واگذاری این دسته از ورزشکاران را به سایر تیم‌های غیر نظامی ندارد.
ادعای تلویزیون درباره سربازی ورزشکاران تکذیب شد
کد خبر : ۵۲۹۱۵

معاونت اجتماعی سازمان وظیفه عمومی فراجا اعلام کرد: با توجه به تصمیمات اتخاذ شده در ستاد کل نیرو‌های مسلح، سربازان ورزشکارحرفه‌ای حین خدمت صرفا مجاز به اشتغال و عضویت در تیم‌های ورزشی نیرو‌های مسلح بوده و هیچ یک از تیم‌های ورزشی نظامی مجوز انتقال یا واگذاری این دسته از ورزشکاران را به سایر تیم‌های غیر نظامی ندارند. متاسفانه در روز‌های اخیر در یکی از برنامه‌های ورزشی صداوسیما اظهارات غیر واقعی مبنی بر واگذاری سربازان ورزشکار به تیم‌های غیرنظامی و واریز مبلغ قرارداد‌ها به حساب سازمان وظیفه عمومی درگذشته بیان شده است که تکذیب می‌شود.

تاکنون هیچگونه مجوزی برای انتقال سربازان ورزشکار تیم‌های نظامی به تیم‌های غیرنظامی صادر نشده و به تبع آن هیچگونه نقل و انتقال مالی نیز صورت نگرفته است. انتشار این گونه اظهارات غیر واقع علیرغم اینکه موجب تزریق اطلاعات غلط به جامعه می‌شود، انحراف در افکارعمومی و گمراهی جوانان در برنامه ریزی برای آینده شان را به همراه خواهد داشت.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر