خبر جدید درباره بازنشستگی پیش از موعد زنان | جزئیات دورکاری زنان شاغل

انسیه خزعلی گفت: در خصوص دورکاری باید گفت که برای برخی از مشاغل امکان دورکاری وجود ندارد و نمی‌توان انتظار داشت که دورکاری برای همه مشاغل اجرایی شود، اما این موضوع را پیگیری می‌کنیم.
خبر جدید درباره بازنشستگی پیش از موعد زنان | جزئیات دورکاری زنان شاغل
کد خبر : ۵۳۰۴۰

معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهوری در خصوص دورکاری زنان شاغل گفت: برای برخی از مشاغل امکان دورکاری وجود ندارد و نمی‌توان انتظار داشت دورکاری برای همه مشاغل اجرایی شود، اما این موضوع را پیگیری می‌کنیم.

انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهوری در حاشیه دومین کنگره ملی زنان تاثیرگذار اظهار کرد: بانوان شاغل معمولا چند درخواست از ما دارند که دو مورد از آن بازنشستگی پیش از موعد و دورکاری است.

وی ادامه داد: در خصوص دورکاری باید گفت که برای برخی از مشاغل امکان دورکاری وجود ندارد و نمی‌توان انتظار داشت که دورکاری برای همه مشاغل اجرایی شود، اما این موضوع را پیگیری می‌کنیم.

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری درباره بازنشستگی پیش از موعد زنان نیز اظهار کرد: بازنشستگی پیش از موعد یکی از درخواست‌هایی است که معمولا زنان شاغل مطرح می‌کنند که آن را پیگیری می‌کنیم. امیدواریم این امر در دولت و مجلس به نتیجه برسد، چون شاید صندوق‌ها نتوانند بیش از این بار مالی را تحمل کنند. این امر را پیگیری می‌کنیم.

معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهوری همچنین از بیمه شدن زنان روستایی دارای سه فرزند خبر داد.

خزعلی در پاسخ به سوالی درباره تعداد شرکت کنندگان کنگره ملی زنان تاثیرگذار نیز اظهار کرد: تا آخر امشب زنان وقت دارند در کنگره ملی زنان تاثیرگذار ثبت نام کنند. از فردا داوری‌ها شروع می‌شود، بخشی از این داوری‌ها استانی انجام می‌شود؛ بخشی از داوری‌ها توسط متخصصان و اساتید عضو کارگروه‌ها انجام می‌شود.

وی افزود: نهایتا تعدادی انتخاب می‌شوند و پس از انتخاب آن تعداد مردم رای نهایی را می‌دهند. تا دیروز ۳۲ هزار و ۵۰۰ نفر شرکت کرده بودند، اما زمانی که سایت بسته شود می‌توان آمار نهایی را اعلام کرد.

خزعلی در پایان سخنان خود با بیان اینکه امیدواریم این کنگره آغازی برای شناسایی بیشتر زنان تاثیرگذار باشد، گفت: امیدواریم زنان تاثیرگذار از طریق این کنگره هم‌افزایی داشته باشند و اگر نیاز به آموزش و ارتقای سطح دانش دارند ما به آن‌ها در این امر کمک می‌کنیم.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
منبع :
ایسنا
مجله زندگی
ارسال نظر