یک مشتری گردن‌کلفت جدید برای مهدی طارمی

مهدی طارمی در لیست خرید‌های مدنظر باشگاه گالاتاسرای ترکیه قرار گرفته است.
یک مشتری گردن‌کلفت جدید برای مهدی طارمی
کد خبر : ۵۳۰۷۰

مهدی طارمی که ماه‌های پایانی قراردادش با پورتو را سپری می‌کند، به گفته رئیس این باشگاه پیشنهاد‌های خوبی دریافت کرده و خود را آماده جدایی از این باشگاه پرتغالی در پایان فصل جاری به عنوان بازیکن آزاد می‌کند.

در حالی که از اینتر به عنوان مشتری اول طارمی یاد شده، اکنون عنوان شده یکی از غول‌های فوتبال ترکیه هم خواهان به خدمت گرفت او است.


شبکه تلویزیونی «آ اسپور» ترکیه گزارش داد؛ باشگاه گالاتاسرای برای تقویت خط حمله خود به دنبال جذب طارمی ۳۱ ساله است که قراردادش با پورتو در پایان فصل جاری منقضی می‌شود.


این در شرایطی است که مدیران باشگاه اینتر برای تقویت خط حمله تیم تحت‌هدایت سیمونه اینزاگی برای فصل آینده، قصد دارند در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی خرید طارمی را برای پایان فصل قطعی کنند.

روزنامه ایتالیایی «کوریره دلو اسپورت» چاپ رُم روز گذشته خبر داده بود که مهاجم پورتو برای پیوستن به اینتر درخواست دستمزد ۵.۵ میلیون یورویی در سال به علاوه بند پاداش‌ها کرده است.


طارمی تاکنون در ۱۷۱ بازی از رقابت‌های مختلف برای این تیم پرتغالی به میدان رفته و کنار به ثمر رساندن ۸۶ گل، ۵۳ پاس‌گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخته است.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر