اولین پرسش از مسئولان بابت امنیت مراسم سالگرد سردار سلیمانی طرح شد

حسین جلالی گفت: در عراق که محل تولد داعش است مسوولان عراقی امنیت را برقرار می‌سازند و دشمنان نمی‌توانند کوچک‌ترین خدشه‌ای به زایران اباعبدالله وارد سازند. مسوولان ایرانی، اما باید پاسخ دهند، چرا نمی‌توانند در محدوده کوچکی مانند کرمان، تدابیر امنیتی لازم را اعمال کنند.
اولین پرسش از مسئولان بابت امنیت مراسم سالگرد سردار سلیمانی طرح شد
کد خبر : ۵۳۰۷۳

حسین جلالی، نماینده رفسنجان در مجلس از مسئولان به دلیل عدم توانایی در تامین امنیت مراسم سالگرد سردار قاسم سلیمانی انتقاد کرده است.  

در مراسمی مانند مراسم سالگرد شهید سردار سلیمانی که کرمان و سایر شهر‌های ایران مملو از جمعیت است و بیش از ۸۰ کشور نمایندگان و زایران خود را راهی کرمان کرده‌اند، باید مراقبت‌های بیشتری صورت می‌گرفت. در عراق که محل تولد داعش است و در آنجا تفکرات وهابی، طالبانی، داعشی، سلفی و القاعده و... حضور جدی دارند، مسوولان عراقی با تدابیر مناسب و با حول و قوه الهی، امنیت را برقرار می‌سازند و دشمنان نمی‌توانند کوچک‌ترین خدشه‌ای به زایران اباعبدالله وارد سازند.

او افزوده است: مسوولان ایرانی، اما باید پاسخ دهند، چرا نمی‌توانند در محدوده کوچکی مانند کرمان، تدابیر امنیتی لازم را اعمال کنند. متاسفانه پیش از این در تشییع جنازه سردار سلیمانی هم این نوع بی‌تدبیری‌ها صورت گرفت و بیش از ۱۰۰ نفر از شهروندان کرمانی زیر دست و پا له شدند. در آن تجربه اساسا پای دشمن در میان نبود. این تجربه‌ها یادآوری می‌کند که ایران برای یک چنین صحنه‌هایی باید تدابیر بهتری را بیندیشد.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر