رئیس فدراسیون فوتبال قول «قهرمانی جهان» را داد

رئیس فدراسیون فوتبال در اردوی تیم ملی فوتبال ساحلی شرکت کرد.
رئیس فدراسیون فوتبال قول «قهرمانی جهان» را داد
کد خبر : ۵۳۱۰۶

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال امروز پس از بازدید از تمرین تیم ملی فوتبال بزرگسالان کشورمان برای دقایقی همراه با مسئولان منطقه آزاد کیش در محل تمرین تیم ملی ساحلی نیز حضور یافت.

تاج در جمع ملی پوشان ساحلی گفت: اردوی بسیار خوبی در کیش برگزار شده که از دست‌اندرکاران متشکرم. همیشه گلایه‌هایی بود که فکر می‌کردم حل شده، ولی گویا شنبه حل می‌شود.

وی افزود: از تیم ملی فوتبال ساحلی انتظارات زیادی داریم. نبی در کمیته مسابقات جلساتی گذاشته و از نادری و بازیکنان انتظار زیادی هست. در بندرعباس هم هماهنگی اردو‌ها انجام شد. انتظار کشور زیاد است و برای قهرمانی جهان به دبی می‌رویم. علتش این است که به دلیل میزبانی امارات، حمایت ایرانی‌ها را داریم و انگار میزبان هستیم. در گروه‌مان اسپانیا و آرژانتین خوب هستند، ولی باید برای قهرمانی همه را ببریم.

رئیس فدراسیون تاکید کرد: امروز در جلسه‌ای بودیم و گفتیم کیش می‌تواند مسابقات آسیایی و جهانی را برگزار کند. فرودگاه خوب، هتل به حد کافی دارد و امکانات خوبی اینجاست. تنها مشکل زمین است که باید برطرف شود. ۴ فروردین در تایلند قهرمان آسیا شدیم که در آنجا امکانات ایجاد کردند. این کار باید در ایران انجام شود، چون فوتبال ساحلی و فوتسال کرسی اش در آسیا در اختیار ماست. این میزبانی‌ها توفیقی برای ماست و باید شادی قهرمانی جهان را کسب کنیم. آقای هاشمی وزیر ورزش می‌خواست به اردوی شما بیایند که اتفاق ناگوار کرمان نگذاشت. کشور منتظر این اتفاق خوب است.

سرهنگی، مدیرعامل منطقه آزاد هم در بازدید از اردوی تیم ساحلی گفت: در کیش همه چیزی که شرط میزبانی هست را ایجاد می‌کنیم که به همه اعضای تیم ملی خوش بگذرد. تیم ملی ساحلی اهمیت ۲چندان دارد، چون یک جزیره ساحلی هستیم و زیرساخت مرکز فوتبال ساحلی شدن را داریم.

وی افزود: ۲ زمین حرفه‌ای می‌خواهیم و، چون پرتابل است انجام شدنی است. بچه‌های ساحلی برای تفریح هم بیایند در خدمت‌شان هستیم. انشالله تیم از این مسابقات دست پر برگردد. کشور به امید و غرور نیاز دارد که این به دست شماست. ما پشتیبان شما و تیم‌های ملی هستیم تا شما افتخار بیافرینید.

موحد محمدپور که پدرش را هفته گذشته از دست داده، با اعلام محمدنبی به دلیل غیرت ایرانی به اردوی تیم ملی اضافه شده و با تیم تمرین کرده است. نبی ابراز امیدواری کرد این صمیمیت و همدلی به قهرمانی در جام جهانی بیانجامد.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر