عکس | قاتل مسلح پس از ۶ سال زندگی پنهانی دستگیر شد + تصاویر لحظه دستگیری

عامل یک جنایت مسلحانه هولناک، پس از ۶ سال زندگی مخفیانه در مشهد دستگیر شد.
عکس | قاتل مسلح پس از ۶ سال زندگی پنهانی دستگیر شد + تصاویر لحظه دستگیری
کد خبر : ۵۳۱۲۱

رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی روز گذشته در گفت و گوی اختصاصی جزئیاتی از ماجرای دستگیری متهم به قتل مسلحانه پرداخت وگفت: در پی ردزنی‌ها و تبادل اطلاعاتی با مراکز انتظامی، سرنخ‌هایی از مخفیگاه یک متهم فراری در مشهد به دست آمد که با بررسی‌های کارآگاهان پلیس آگاهی استان فارس مشخص شد این متهم ۲۷ ساله با هویت جعلی به مشهد گریخته است.

سرهنگ کارآگاه جواد شفیع زاده افزود: بلافاصله هماهنگی‌های قضایی صورت گرفت و گروهی از کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان «زرقان» با دستور نیابت قضایی وارد مشهد شدند.

عکس | قاتل مسلح پس از ۶ سال زندگی پنهانی دستگیر شد + تصاویر لحظه دستگیری

وی تصریح کرد: بی درنگ گروهی از کارآگاهان ورزیده اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی خراسان رضوی به سرپرستی سرگرد احمدی، هدایت عملیات دستگیری متهم مسلح را عهده‌دار شدند و بدین ترتیب پس از چند ساعت رصد‌های اطلاعاتی مخفیگاه متهم شب چهارشنبه در بولوار شفا به محاصره درآمد و گروه مشترک عملیاتی کارآگاهان آگاهی پلیس زرقان و خراسان رضوی با انجام یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه وارد مخفیگاه شدند و او را درحالی به دام انداختند که تعدادی شمشیر، قمه و افشانه‌های فلفلی در اطراف خود قرار داده بود.

مقام ارشد پلیس آگاهی خراسان رضوی تصریح کرد: با انتقال این جوان ۲۷ ساله به پلیس آگاهی بررسی‌ها آغاز و مشخص شد او «محمدامین-ز» نام دارد و با هویت جعلی به صورت مخفیانه در مشهد زندگی می‌کرد.

عکس | قاتل مسلح پس از ۶ سال زندگی پنهانی دستگیر شد + تصاویر لحظه دستگیری

سرهنگ شفیع زاده اضافه کرد:متهم ۶ سال قبل که ۲۱ ساله بود به همراه یکی از دوستانش وارد یک رستوران در شهرستان زرقان شده و جوان ۲۷ ساله‌ای را با استفاده از سلاح شکاری به قتل رسانده است.

رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی ادامه داد: واکاوی‌های کارآگاهان پلیس آگاهی زرقان بیانگر آن بود که متهم مذکور به خاطر اختلافات قبلی با جوان ۲۷ ساله (مقتول) دست به جنایت زده است و قبلا نیز چندین بار با یکدیگر درگیر شده بودند. او پس از این جنایت هولناک، اسلحه شکاری ساچمه زنی را درآغل گوسفندان یکی از روستا‌های اطراف شهرستان، مخفی کرده و خود نیز به مشهد گریخته بود که اکنون بعد از ۶ سال فرار در بولوار شفای مشهد به پایان خط رسید و حلقه‌های قانون بر دستانش گره خورد. سرهنگ جواد شفیع زاده تاکید کرد: متهم به جنایت مسلحانه، تحویل کارآگاهان اعزامی از زرقان شد و بدین ترتیب عملیات کارآگاهان پلیس خراسان رضوی نیز پایان یافت.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر