جزئیات جدید از اسامی نمایندگان فعلی مجلس که ردصلاحیت شدند

پیگیری‌ها حاکی از این است که اکثر نمایندگان ردصلاحیت شده توسط هیئت‌های اجرایی، از سوی هیئت‌های نظارت استانی تایید صلاحیت شدند.
جزئیات جدید از اسامی نمایندگان فعلی مجلس که ردصلاحیت شدند
کد خبر : ۵۳۱۳۹

براساس اعلام سخنگوی شورای نگهبان، صلاحیت ۲۶ نفر از نمایندگان مجلس یازدهم از سوی هیئت‌های نظارت استانی رد شده است.
پیگیری‌های خبرنگار تسنیم حاکی از این است که اکثر نمایندگان ردصلاحیت شده توسط هیئت‌های اجرایی، از سوی هیئت‌های نظارت استانی تایید صلاحیت شدند.

 بنا بر این گزارش، صلاحیت احمدعلیرضابیگی نماینده تبریز، سیدمجتبی محفوظی نماینده آبادان، احسان ارکانی نماینده نیشابور، شهباز حسن‌پور نماینده سیرجان، علی کریمی فیروزجایی نماینده بابل، رحمت‌الله فیروزی پوربادی نماینده نطنز، حسن محمدیاری نماینده رضوانشهر، احمد رسولی‌نژاد نماینده دماوند، الله‌وردی دهقانی نماینده ورزقان، سیدعلی موسوی نماینده ملکان، جلال محمودزاده نماینده مهاباد، عادل نجف‌زاده نماینده خوی و سیدکاظم موسوی نماینده اردبیل در مجلس یازدهم از سوی هیئت‌های نظارت استانی رد شده است.

همچنین با وجود اینکه صلاحیت برخی نمایندگان استان اصفهان از جمله حسین میرزایی، عباس مقتدایی، سیدناصر موسوی لارگانی و سمیه محمودی از سوی هیئت‌های اجرایی رد شده بود، پیگیری خبرنگار تسنیم حاکی از این است که صلاحیت تمامی نمایندگان این استان بجز رحمت‌الله فیروزی پوربادی نماینده شهرستان نطنز برای انتخابات پیش رو تایید شده است.

علاوه بر این براساس شنیده‌های خبرنگار تسنیم، از میان نمایندگان مجلس دهم، بهروز نعمتی، غلامرضا کاتب، عبدالرضا عزیزی و سلمان خدادادی رد صلاحیت شدند.

 طحان نظیف همچنین درباره صلاحیت ۲۷۵ نماینده فعلی مجلس که برای انتخابات پیش رو نیز ثبت نام کرده اند، گفت که ۲۶ نفر از آن‌ها از سوی هیئت‌های نظارت استانی رد شده اند که در صورت اعتراض، صلاحیت آن‌ها توسط شورای نگهبان بررسی خواهد شد.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
منبع :
تسنیم
مجله زندگی
ارسال نظر