پاپ هم حادثه کرمان را تسلیت گفت

پیام تسلیت پاپ در پی حادثه تروریستی کرمان منتشر شد.
پاپ هم حادثه کرمان را تسلیت گفت
کد خبر : ۵۳۱۶۰

رهبر کاتولیک‌های جهان در پیامی با بازماندگان و آسیب‌دیدگان حمله تروریستی در کرمان ابراز همدردی کرده و تسلیت گفت.

در پی حمله تروریستی عصر چهارشنبه در کرمان، پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک‌های جهان تسلیت خالصانه و اندوه خود را ابراز داشته و گفت که دعاگوی آسیب‌دیدگان این حمله و داغداران آن است.
واتیکان نیوز در این باره گزارش کرد، پاپ فرانسیس، "عمیقا" از تلفات به بارآمده در پی انفجار‌های مرگ‌بار در کرمان اندوهگین شده است.
در پیام تسلیت پاپ همچنین آمده است که او همبستگی معنوی خود با مجروحان را اعلام کرده و "برای ملت ایران نعمات الهی حکمت و آرامش را طلب کرده است. "

رسانه‌ها روز گذشته، گزارش دادند که گروه تروریستی داعش مسئولیت انفجار‌های تروریستی روز چهارشنبه در کرمان را برعهده گرفته است.
طبق بیانیه‌ای که این گروه تروریستی در کانال‌های تلگرامی وابسته به خود منتشر کرده، انفجار‌های روز گذشته توسط ۲ عامل انتحاری انجام گرفته است.
انفجار‌های تروریستی عصر چهارشنبه همزمان با چهارمین سالگرد شهادت سردار حاج «قاسم سلیمانی» و هم‌رزمانش در گلزار شهدای کرمان باعث شهادت بیش از ۸۰ نفر و مجروح‌شدن ۲۸۴ نفر دیگر شده است.
در پی وقوع این انفجار‌ها و شهادت شماری از مردم ایران، کشور‌های بسیاری در جهان با ارسال پیام‌هایی، این حملات را محکوم و با خانواده‌های قربانیان و همچنین دولت و ملت ایران ابراز همدردی کردند.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
منبع :
ایسنا
مجله زندگی
ارسال نظر