خبر فوری | سرما و برف مدارس این استان را غیرحضوری کرد | شروع به کارِ ادارات با ۲ ساعت تاخیر

فرمانداری تبریز اعلام کرد: برای کاستن از بار ترافیک شهری و برودت هوا، لغزندگی سطح معابر و نامناسب بودن وضعیت تردد فعالیت ادارات و سازمان‌ها در این شهرستان امروز شنبه ۱۶ دی ماه با ۲ ساعت تاخیر آغاز خواهد شد.
خبر فوری | سرما و برف مدارس این استان را غیرحضوری کرد | شروع به کارِ ادارات با ۲ ساعت تاخیر
کد خبر : ۵۳۲۳۵

مدارس برخی نواحی آذربایجان شرقی در پی بارش برف غیرحضوری شد.

با توجه به بارش برف، برودت هوا، لغزندگی سطح معابر و نامناسب بودن وضعیت تردد در شهرستان تبریز، مدارس نواحی پنجگانه تبریز و منطقه خسروشاه، ورزقان و خاروانا روز شنبه ۱۶ دی ماه ۱۴۰۲ در مقطع پیش دبستانی تعطیل و فعالیت آموزشی تمامی مقاطع تحصیلی مدارس دولتی، غیر دولتی و استثنایی شهری و روستایی در شیفت صبح غیر حضوری می‌باشد.

ضمنا اطلاعیه وضعیت فعالیت مدارس در شیفت بعد از ظهر نیز طی اطلاعیه‌ای دیگر به اطلاع همکاران محترم، اولیا و دانش آموزان خواهد رسید.

لازم به ذکر است که امتحانات داخلی در مناطق ذکر شده لغو و امتحانات نهایی طبق برنامه قبلی برگزار خواهد شد.

در روز‌هایی که به دلیل آلودگی و برودت هوا آموزش‌ها به صورت مجازی برگزار می‌شود، مدارس برقرار هستند و مدیر و عوامل اجرایی حسب ضرورت و تشخیص مدیر مدرسه موظفند با حضور در محل کار فرایند ارائه آموزش مجازی به دانش آموزان را ارزیابی و پایش نمایند؛ همچنین امکانات آموزش مجازی مدرسه را در اختیار آن دسته از همکارانی که در منزل به شاد یا اینترنت دسترسی ندارند، قرار دهند.

گفتنی است، بر اساس اعلام فرمانداری تبریز، ادارات تبریز با دوساعت تاخیر شروع به کار می‌کنند.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
منبع :
ایسنا
مجله زندگی
ارسال نظر