باشگاه پرسپولیس تکلیف سرمربی داخلی را مشخص کرد

عضو هیئت باشگاه پرسپولیس گفت: باشگاه پرسپولیس با هیچ مربی‌ای مذاکره نکرده است، زیرا دلیلی ندارد وقتی خودمان مربی بزرگی مثل یحیی داریم سراغ فرد دیگری برویم.
باشگاه پرسپولیس تکلیف سرمربی داخلی را مشخص کرد
کد خبر : ۵۳۳۰۲

حسین خبیری در خصوص قهر یحیی گل محمدی گفت: در پرسپولیس همه ما باید به خاطر نام بزرگ این تیم و هواداران باتعصب آن فعالیت کنیم و مطمئن باشید هیچ نامی بزرگتر از پرسپولیس نیست. یحیی گل محمدی هم این موضوع را به خوبی می‌داند و قطعا به خاطر هواداران و اسم بزرگ پرسپولیس به زودی بر می‌گردد.

وی ادامه داد: گل محمدی بازیکن بزرگی در پرسپولیس بوده و به خوبی از شرایط تیم آگاه است. امیدوارم مشکلات به زودی حل شود و تیم دوباره به آرامش برسد.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در رابطه با شایعه مذاکره این باشگاه با مربیان خارجی، گفت: این شایعه یک دروغ بزرگ است و باشگاه پرسپولیس با هیچ مربی‌ای مذاکره نکرده است، زیرا دلیلی ندارد وقتی خودمان مربی بزرگی مثل یحیی داریم سراغ فرد دیگری برویم.

وی تصریح کرد: باشگاه همه تلاش خود را کرده تا تیم به موفقیت برسد و خوشبختانه از لحاظ امکانات و پرداخت‌ها بد عمل نکردیم فقط بحث آبشن‌ها است که این موضوع هم حق بازیکنان بوده و امیدوارم با صبر، مشکلات حل شود و دوباره همه چیز به شرایط ایده آل برسد.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس بزرگ است و این تیم متعلق به همه هواداران است. همه ما وظیفه داریم که برای خوشحالی هواداران تلاش کنیم و این را بدانیم اگر در فوتبال صاحب اعتبار شدیم به خاطر اسم بزرگ پرسپولیس است.

وی در خصوص کری خوانی استقلالی‌ها پس از صحنه مشکوک داوری در دیدار پرسپولیس و گل گهر گفت: همه ما به تیم‌های محبوب خود علاقه داریم، اما به جای دخالت در کار تیم رقیب باید به فکر موفقیت تیم خود باشیم. اینکه ما به جای موفقیت تیم‌مان مدام در کار تیم‌های دیگر دخالت کنیم اتفاق خوبی نیست.

خبیری ادامه داد: پرسپولیس پرافتخارترین تیم ایران و یکی از قدرت‌های بزرگ آسیا است، اما همیشه از داوری لطمه خورده؛ اما ما هیچگاه علیه داوران موضع نگرفتیم و همه تمرکزمان به مسائل فنی بوده که به همین دلیل توانستیم این همه قهرمانی بدست آوریم.

وی تاکید کرد: ما بدون هواداران هیچ چیزی نیستیم و اگر امروز توانستیم موفق‌ترین تیم ایران باشیم به خاطر حمایت همین هواداران است.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
منبع :
ورزش سه
مجله زندگی
ارسال نظر