بازداشت فرد توهین کننده به شهدای کرمان در شوش

دادستان عمومی وانقلاب شوش گفت: یک فرد توهین‌کننده به ساحت شهدای حمله تروریستی کرمان وسردار سلیمانی در این شهرستان شناسایی و دستگیر شد.
بازداشت فرد توهین کننده به شهدای کرمان در شوش
کد خبر : ۵۳۵۴۳

 مسلم کرمی الهی افزود: پس از اقدام تروریستی ۱۳ دی در کرمان، عده‌ای از افراد معاند و مغرض با سوءاستفاده از این موضوع و انتشار شایعات، اخبار کذب و محتوا‌های توهین‌آمیز در صفحات اینستاگرام باعث تشویش اذهان عمومی و ناراحتی شهروندان و خانواده‌های شهدا شدند.

وی ادامه داد: بر همین اساس طرح ضربتی برخورد با عوامل تشویش اذهان عمومی و انتشار محتوا‌های توهین‌آمیز در صفحات مجازی درباره واقعه کرمان در دستور کار پلیس اطلاعات فراجا شوش قرار گرفت.

کرمی الهی گفت: با تلاش ماموران پلیس اطلاعات فراجا شوش شخصی که اخبار کذب و محتوا‌های توهین‌آمیز به ساحت مقدس شهدای حادثه تروریستی کرمان نشر داده بود، شناسایی و دستگیر و صفحه وی مسدود شد.

دادستان عمومی وانقلاب شوش عنوان کرد: آرامش کنونی که در جامعه داریم را مدیون خون شهدا و فداکاری خانواده‌هایشان هستیم، لذا با هرگونه توهین به آن‌ها باشدت و عبرت‌آموز برخورد خواهیم کرد.

ساعت ۱۴:۴۵ دقیقه عصر روز چهارشنبه ۱۳ دی در یک عملیات تروریستی در گُلزار شهدای کرمان و مسیر زائران مرقد سردار سلیمانی، ۲ انفجار رُخ داد که بر اثر آن ۹۱ نفر از هموطنان شهید و ۲۸۴ نفر مجروح شدند.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
منبع :
رکنا
مجله زندگی
ارسال نظر
نظرات بینندگان
هادی
ارسالی در
به اشد مجازات برسانید و علنی محاکنه کنید