افتادگی پلک را ۲ دقیقه‌ای درمان کنید | یک اسکراب قوی برای رفع افتادگی پلک

به مرور زمان و با افزایش سن یا به دلایل دیگر پوست اطراف چشمان قابلیت ارتجاعی بودن خود را از دست داده و دچار افتادگی می‌شود. این حالت اصلا خوشایند نیست و می‌توان زیبایی چشمان و چهره شما را نابود کند پس بهتر است برای رفع این مشکل راه‌های چلوگیری و درمان‌های سریع آن را بدانید و به کار گیرید.
افتادگی پلک را ۲ دقیقه‌ای درمان کنید | یک اسکراب قوی برای رفع افتادگی پلک
کد خبر : ۵۳۶۸۸

دو روش فوق العاده برای درمان و رفع سریع افتادگی پلک پالا و پلک پایین که با کمترین هزینه می‌توان آن‌ها را اجرا کرد.


به مرور زمان و با افزایش سن یا به دلایل دیگر پوست اطراف چشمان قابلیت ارتجاعی بودن خود را از دست داده و دچار افتادگی می‌شود. این حالت اصلا خوشایند نیست و می‌توان زیبایی چشمان و چهره شما را نابود کند پس بهتر است برای رفع این مشکل راه‌های چلوگیری و درمان‌های سریع آن را بدانید و به کار گیرید. وقتی این اتفاق می‌افتد، چشم هایمان کم کم پف کرده و متورم به نظر می‌رسد. هاله‌های تیره‌ی اطراف چشم ها، به شما ظاهری سالخورده می‌دهد. این تغییرات ناشی از عواملی است که برخی از آن‌ها قابل کنترل نیستند. آن دسته از آدم‌ها که به اندازه‌ی کافی نمی‌خوابند اغلب افتادگی پلک را تجربه می‌کنند، درست مانند کسانی که تغییرات هورمونی را پشت سر می‌گذارند.

یکی از توصیه‌های متخصصان پوست و زیبایی استفاده از یک رژیم غذایی مناسب و استراحت کافی است، اما این فاکتور‌ها به تنهایی کارساز نیستند و برای همین منظور استفاده از ماسک و اسکراب‌های قوی نیاز است. به گزارش وب سایت positivemed یک نسخه موثر برای رفع سریع افتادگی پلک وجود دارد که در این بخش به شما معرفی خواهیم کرد.

ماسک قوی خانگی برای درمان افتادگی پلک:
با استفاده از یک سفیده تخم مرغ و یک گوش پاک کن افتادگی پلک را در کمتر از چند دقیقه درمان کنید. برای این کار کافیست بعد از پاکسازی کامل پوست پلک از آرایش سفیده تخم مرغ را با کمک یک گوش پاک کن به روی پلک کاملا پخش کنید. بعد از آنکه به طور کامل سفید تخم مرغ را به روی پلک پخش کردید چشمانتان را بسته و منتظر بمانید تا سفیده کاملا خشک شود.

استفاده از زردچوبه و جوش شیرین برای رفع افتادگی پلک پایین چشم:

 با ترکیب:

۱ قاشق چایخوری جوش شیرین 
 ۱/۲ قاشق چایخوری زردچوبه
آب آناناس تازه
آب لیموی تازه
۱

یک اسکراب قوی برای رفع افتادگی پلک پایین و رفع چین و چروک مزاحم اطراف چشم خود تهیه کنید و با دقت روی قسمت زیر چشم بمالید. مراقب باشید تا مواد به داخل چشم نرسند. بعد از گذشت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه می‌توانید مواد را از روی پلک شسته و نتیجه آن را مشاهده کنید.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
منبع :
نمناک
مجله زندگی
ارسال نظر