غرق شدن شناور باری در خلیج فارس

فرماندار شهرستان دیر (بوشهر): یک شناور صیادی که شاهد غرق شدن این شناور بود شش خدمه این لنج که در معرض خطر غرق شدن بودند نجات داد و آنان را به اسکله بندر عامری منتقل کرد.
غرق شدن شناور باری در خلیج فارس
کد خبر : ۵۳۸۳۱

فرماندار شهرستان دیر (بوشهر) از غرق شدن شناور باری در خلیج‌فارس ۷ مایلی بندر خورخان بندر دیر خبر داد و گفت: شش خدمه این شناور غرقی با تلاش یک شناور صیادی نجات یافت.

یونس باربرز با اشاره به غرق یک لنج باری عصر امروز در خلیج فارس ۷ مایلی بندر خور خان دیر، اظهار داشت: این شناور که حامل کالای تجاری در مسیر دبی به مقصد بندر گناوه بود بر اثر برخورد با تپه‌ای در خلیج فارس غرق شد.

فرماندار شهرستان دیر با بیان اینکه خدمه این شناور با تلاش یک شناور صیادی نجات یافتند گفت: یک شناور صیادی که شاهد غرق شدن این شناور بود شش خدمه این لنج که در معرض خطر غرق شدن بودند نجات داد و آنان را به اسکله بندر عامری منتقل کرد.

وی از تلاش برای جلوگیری از غرق شدن محموله‌های تجاری این شناور خبر داد و تصریح کرد: با هماهنگی نیرو‌های مرزبانی شهرستان دیر جلوگیری از غرق شدن محموله و کالا‌های این شناور در دستور کار قرار گرفته است.

باربرز با قدردانی از صیادان که ملوانان شناور باری را نجات دادند اضافه کرد: شناور یاد شده هنوز به‌صورت کامل در دریا غرق نشده و تلاش برای نجات آن آغاز شده است.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
منبع :
تسنیم
مجله زندگی
ارسال نظر