عکس | کشف جسد مرد تهرانی در اتوبان ساوه | او را با ضربات چاقو به قتل رسانده بودند

جسد مرد ۵۵ ساله در کنار اتوبان تهران - ساوه توسط عوامل پلیس آگاهی اسلامشهر کشف شد.
عکس | کشف جسد مرد تهرانی در اتوبان ساوه | او را با ضربات چاقو به قتل رسانده بودند
کد خبر : ۵۳۸۴۴

 ساعت ۵ بامداد روز پنج شنبه ۲۱ دی ماه خبر کشف جسد یک مرد به کلانتری ۱۷۹ خلیج فارس گزارش شد که بلافاصله تیم پلیسی همراه بازپرس ویژه قتل به محل حادثه اعزام شدند.

پس از حضور بازپرس محمدمهدی براعه از شعبه ۳ دادسرای امور جنایی تهران وشروع تحقیقات ابتدایی مشخص شد متوفی یک مرد ۵۵ ساله با هویت مشخص است که بنابر گفته عوامل اورژانس یک ساعت قبل از کشف جسد به کام مرگ فرو رفته است.

در گام بعدی پس از بررسی‌های صحنه جرم مشخص شد قربانی یک راننده خودروی کامیون بوده که از سمت شهر کرمانشاه به تهران در حال تردد بوده که گویا بعد از اینکه جلوی خودروی او را گرفته اند با ضربات متعدد چاقو مورد حمله قرار گرفته و آثار آن نیز به وضوح بر روی جسد مشخص بود.

بازپرس براعه با ادامه تحقیقات و بررسی‌های تخصصی وتماس با خانواده قربانی متوجه شد که این فرد در آخرین تماس خود ساعت ۴ صبح با همسرش به او اعلام کرده بود که در راه رسیدن به خانه است و پس از آن گوشی تلفنش خاموش شده که ماموران پلیس آگاهی جسد وی را در اطراف اتوبان تهران ساوه کشف و گزارش آن را اعلام کرده بودند.

به گفته بازپرس پرونده برروی بدن این قربانی ۳ ضربه مرگبار و یک ضربه جراحت دفاعی دیده شده است که ممکن است هنگام درگیری به منظور دفاع از خود مقاومت انجام داده باشد.

در ادامه بازپرس محمدمهدی براعه از شعبه ۳ دادسرای امور جنایی دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی را صادر و رسیدگی به کشف زوایای پنهان پورنده و شناسایی عاملان این جنایت در دستور کار کارآگاهان اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران قرار داد.

 
تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر