برف و سرما، مدارس ۷ شهر را تعطیل کرد

مدیر روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی، گفت: به دنبال بارش برف و برودت هوا برخی مدارس استان دوشنبه، بیست و ‍ پنجم دی ۱۴۰۲ برای دومین روز تعطیل است.
برف و سرما، مدارس ۷ شهر را تعطیل کرد
کد خبر : ۵۴۱۲۲

 مدیر روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی، گفت: به دنبال بارش برف و برودت هوا برخی مدارس استان دوشنبه، بیست و ‍ پنجم دی ۱۴۰۲ برای دومین روز تعطیل است.

صابر صادقیان اظهار کرد: با توجه به بارش برف و کولاک، لغزندگی سطح معابر و یخبندان برخی مدارس استان دوشنبه، بیست و ‍ پنجم دی ۱۴۰۲ تعطیل است.

وی افزود: امتحانات داخلی در مناطق فوق به دلیل غیرحضوری شدن مدارس لغو و در زمان مناسب برگزار خواهد شد.

صادقیان گفت: مدارس استثنایی در مناطق اعلام شده در تمام مقاطع تحصیلی در شیفت‌های صبح و بعد از ظهر غیر حضوری می‌باشد.

کلیبر و خداآفرین

با توجه به بارش برف، لغزندگی سطح معابر و نامناسب بودن وضعیت تردد در مناطق کلیبر و خداآفرین، مدارس شهری و روستایی این مناطق روز دوشنبه ۲۵ دی ماه ۱۴۰۲ در مقاطع تحصیلی ابتدایی و متوسطه اول در شیفت‌های صبح و بعد از ظهر غیرحضوری و مدارس متوسطه دوم در شیفت صبح با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد.


مدارس منطقه عشایر

با توجه به بارش برف، لغزندگی سطح معابر و نامناسب بودن وضعیت تردد در منطقه #عشایر مدارس شهری و روستایی این منطقه روز دوشنبه ۲۵ دی ماه ۱۴۰۲ در تمام مقاطع تحصیلی در شیفت‌های صبح و بعد از ظهر غیرحضوری خواهند بود.

مدارس منطقه اهر

با توجه به بارش برف، برودت هوا و لغزندگی سطح معابر در منطقه اهر، فعالیت مدارس این منطقه در روز دوشنبه ۲۵ دی ماه ۱۴۰۲ در تمام مقاطع تحصیلی مدارس شهری و روستایی در شیفت‌های صبح و بعدازظهر غیرحضوری می‌باشد.

مدارس مناطق هوراند و ورزقان

با توجه به بارش برف، لغزندگی سطح معابر و نامناسب بودن وضعیت تردد در مناطق هوراند و ورزقان مدارس شهری و روستایی این مناطق روز دوشنبه ۲۵ دی ماه ۱۴۰۲ در تمام مقاطع تحصیلی شیفت‌های صبح و بعد از ظهر غیرحضوری می‌باشد.

مدارس منطقه مرند

با توجه به بارش برف، لغزندگی سطح معابر و نامناسب بودن وضعیت تردد در منطقه مرند مدارس شهری و روستایی این منطقه روز دوشنبه ۲۵ دی ماه ۱۴۰۲ در تمام مقاطع تحصیلی در شیفت صبح غیرحضوری می‌باشد.مدارس منطقه خاروانا

با توجه به بارش برف، لغزندگی سطح معابر و نامناسب بودن وضعیت تردد در منطقه خاروانا مدارس شهری و روستایی این منطقه روز دوشنبه ۲۵ دی ماه ۱۴۰۲ در تمام مقاطع تحصیلی در شیفت صبح و بعد ازظهر غیرحضوری می‌باشد.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
منبع :
فارس
مجله زندگی
ارسال نظر