خبر فوری | مدارس این مناطق مجازی شد

با توجه به شرایط آب و هوایی آذربایجان شرقی و نامناسب بودن وضع تردد در شهرستان‌های کلیبر و خداآفرین، دوشنبه مدارس شهری و روستایی این مناطق در مقاطع تحصیلی ابتدایی و متوسطه اول در نوبت‌های صبح و بعد از ظهر غیرحضوری و مدارس متوسطه دوم در نوبت صبح با یک ساعت تأخیر آغاز به فعالیت خواهند کرد.
خبر فوری | مدارس این مناطق مجازی شد
کد خبر : ۵۴۱۵۹

یخ زدگی معابر، برودت هوا و بارش برف مدارس تعدادی از شهرستان‌ها و بخش‌های آذربایجان شرقی را در روز دوشنبه غیرحضوری کرد.

به گزارش اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، با توجه به شرایط آب و هوایی آذربایجان شرقی و نامناسب بودن وضع تردد در شهرستان‌های کلیبر و خداآفرین، امروز دوشنبه مدارس شهری و روستایی این مناطق در مقاطع تحصیلی ابتدایی و متوسطه اول در نوبت‌های صبح و بعد از ظهر غیرحضوری و مدارس متوسطه دوم در نوبت صبح با یک ساعت تاخیر آغاز به فعالیت خواهند کرد.

همچنین در منطقه عشایری این ۲ منطقه نیز مدارس در تمام مقاطع تحصیلی در نوبت‌های صبح و بعد از ظهر غیرحضوری است.

در شهرستان‌های اهر، ورزقان و هوراند فعالیت مدارس در تمام مقاطع تحصیلی اعم از شهری و روستایی در هر ۲ نوبت صبح و بعدازظهر غیرحضوری است.

مدارس شهرستان مرند در مناطق شهری و روستایی در تمام مقاطع تحصیلی نوبت صبح غیرحضوری است و مدارس شهری و روستایی منطقه خاروانا در کلیه مقاطع تحصیلی در هر ۲ نوبت صبح و بعد از ظهر غیرحضوری خواهد بود.

در بخش رودقات بخش صوفیان از توابع شهرستان شبستر تمام مقاطع تحصیلی در نوبت صبح به صورت غیرحضوری بوده و فعالیت‌های آموزشی و پرورش مدارس شهری این بخش و سایر مدارس روستایی منطقه در تمام مقاطع تحصیلی در نوبت صبح با یک ساعت تاخیر آغاز به فعالیت خواهند کرد.

طبق اعلام آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در شهرستان جلفا مراکز پیش دبستانی، تعطیل و مقطع ابتدایی مدارس شهری و روستایی در نوبت صبح و بعد از ظهر به طور غیرحضوری خواهد بود و در بخش سیه رود نیز تمام مقاطع تحصیلی غیرحضوری بوده و مقاطع متوسطه اول و دوم شهری از ساعت ۹ آغاز به فعالیت خواهند کرد.

مدارس شهری و روستایی شهرستان هریس نیز در تمام مقاطع تحصیلی نوبت صبح فردا با یک ساعت تاخیر شروع می‌شود.

در منطقه مرند مدارس شهری و روستایی در تمام مقاطع تحصیلی در نوبت صبح غیرحضوری است.

در منطقه خاروانا مدارس شهری و روستایی در تمام مقاطع تحصیلی در نوبت صبح و بعد ازظهر غیرحضوری است.

آموزش و پرورش آذربایجان شرقی اعلام کرد: امتحانات داخلی در مناطق فوق به دلیل غیرحضوری شدن مدارس لغو و در زمان مناسب برگزار می‌شود.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
منبع :
ایرنا
مجله زندگی
ارسال نظر