رفتار نمايشي پدر قاتل ، كار دستش داد

تحقیقات نشان داد که جسد کودک ۵ ساله وقتی پیدا شد که مدتی از مرگش می‌گذشت و همچنین به‌گفته شاهدان زمانی که پدر اعلام کرد به پسرش آسیب رسیده، رفتارش نمایشی بوده و کاملا از ماجرا اطلاع داشته است.
رفتار نمايشي پدر قاتل ، كار دستش داد
کد خبر : ۵۴۱۸۷

پدر و نامادری سنگدل که ۳۵ سال پیش پسر ۵ ساله خود را به قتل رسانده بودند، توسط پلیس دستگیر شدند.

۳۵ سال پیش، صبح روز ۳ مارس ۱۹۸۹، وقتی قرار بود که جاستین ترنر ۵ ساله، همراه پدرش ویکتور لی ترنر و نامادری‌اش مگان ترنر به یک کمپینگ خانوادگی بروند، ناگهان پدرش به سرعت از خانه بیرون آمد و فریاد زد: «کسی به پسرم آسیب رسانده است.» در این شرایط پلیس در جریان قرار گرفت. در بازرسی از خانه ترنر‌ها جسد جاستین داخل کابینت کشف شد.

به‌گفته پلیس، او خفه شده و مورد آزار جنسی قرار گرفته بود. آن زمان پلیس هر چه تحقیق کرد به نتیجه‌ای برای پیدا کردن قاتل نرسید. نامادری جاستین پس از اعتراف به مشاجره با پسر در صبح روز مرگ او مظنون بود، اما اتهامات در نوامبر ۱۹۹۰ به‌دلیل کمبود شواهد لغو شد. ۲ سال بعد از مرگ جاستین، مگان ترنر نام خود را به پاملا کی ترنر تغییر داد.

 به‌دلیل پیدا نشدن قاتل، پرونده راکد ماند. حال بعد از ۳۵ سال که پرونده‌های راکد به جریان افتاده است، از طریق پیشرفت علمی و پزشکی قانونی، الیاف و آثاری که روی بدن جاستین بوده با دی‌ان‌ای پدر و نامادری‌اش مطابقت داشت.

به گزارش کارآگاهان پلیس، تحقیقات نشان داد که جسد کودک ۵ ساله وقتی پیدا شد که مدتی از مرگش می‌گذشت و همچنین به‌گفته شاهدان زمانی که پدر اعلام کرد به پسرش آسیب رسیده، رفتارش نمایشی بوده و کاملا از ماجرا اطلاع داشته است. ویکتور و مگان چهارشنبه گذشته در خانه خود در کراس هیل کارولینای جنوبی دستگیر و به قتل متهم شدند. آن‌ها درصورت محکومیت به حبس ابد محکوم می‌شوند. دادگاه آن‌ها به‌زودی برگزار خواهد شد.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
منبع :
حادثه
مجله زندگی
ارسال نظر