قتل ۴ کرمانشاهی در انبار کاه | قاتل دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری شخصی خبر داد که چهار کرمانشاهی را به ضرب گلوله به قتل رسانده بود.
قتل ۴ کرمانشاهی در انبار کاه | قاتل دستگیر شد
کد خبر : ۵۴۴۸۲

سردار مهدی حاجیان در این خصوص اظهار کرد: پس از وقوع قتل چهار نفر در شامگاه روز ۲۴ دی در یکی از روستاهای شهرستان کرمانشاه، رسیدگی فوری و همه جانبه به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: در تحقیقات ابتدایی پلیس مشخص شد چهار نفر با هویت معلوم بر اثر شلیک گلوله کلت در یک انبار کاه به قتل رسیده اند و فرد قاتل نیز با یک دستگاه خودرو  از محل گریخته است.

سردار حاجیان افزود: با توجه به اهمیت موضوع، بلافاصله تیم های تخصصی از پلیس تشکیل و اقدامات فنی و اطلاعاتی و بهره گیری از منابع و مخبرین و همچنین تعامل و رایزنی با خانواده قاتل برای دستگیری او انجام گرفت.

رئیس پلیس استان کرمانشاه تصریح کرد: در حالی که تحقیقات همه جانبه ماموران برای دستگیری قاتل متواری ادامه داشت، در نهایت این فرد ظهر امروز (۲۶ دی) در حالی که قصد معرفی خود به پلیس را داشت، توسط ماموران شناسایی و دستگیر شد.

وی خاطرنشان کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی‌ها صراحتا به قتل هر چهار نفر اعتراف و عنوان کرد به خاطر اختلافات شخصی، دست به چنین اقدامی زده است.

سردار حاجیان در پایان با اشاره به کشف یک قبضه کلت کمری از فرد قاتل، گفت: در این راستا پرونده ای تشکیل و تحقیقات تکمیلی از این فرد همچنان ادامه دارد.

 
تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر