عکس | بازدید میهمان ویژه و خارجی از اردوی تیم ملی فوتبال ایران

وزیر ورزش و جوانان قطر در تمرین تیم ملی فوتبال ایران حاضر شد.
عکس | بازدید میهمان ویژه و خارجی از اردوی تیم ملی فوتبال ایران
کد خبر : ۵۴۵۳۴

 شیخ حمد وزیر ورزش و جوانان قطر عصر امروز با حضور در اردوی تیم ملی ایران، میزان رضایت تیم ایران از میزبانی قطر در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا را جویا شد.

او که به رسم مهمان‌نوازی در تمرین حاضر شده بود، در ابتدا با استقبال مهدی محمدنبی سرپرست تیم ملی روبه‌رو شد. نبی با خوش‌آمد به شیخ حمد و تشکر از او برای حضور در اردوی تیم ملی، وضعیت تیم ایران را برای وزیر ورزش و جوانان قطر تشریح کرد.

سپس امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم ملی با قدردانی از میزبانی قطر در این دوره از رقابت‌های جام ملت‌های آسیا گفت: قطر همانطور که موفق شد سال قبل بهترین دوره جام جهانی را میزبانی کند، توانسته بهترین میزبانی جام ملت‌های آسیا را داشته باشد که من بابت این موضوع به شما تبریک می‌گویم.

پس از آن وزیر ورزش و جوانان قطر ضمن آرزوی موفقیت برای تیم ملی ایران در این دوره رقابت‌های جام ملت‌های آسیا، سوالاتی درباره وضعیت اسکان، تغذیه و هتل محل اقامت تیم ملی از سرمربی و سرپرست تیم ملی پرسید و گفت که برای اطمینان از شرایط تیم ایران در اینجا حاضر شده است.

در پایان این بازدید، پیراهن شماره یازده که به اسم وزیر ورزش و جوانان قطر آماده شده بود، توسط قلعه‌نویی و نبی به او اهدا شد.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
منبع :
ایرنا
مجله زندگی
ارسال نظر