دستگیری برخی عوامل تروریستی با کمک تماس‌های مردمی

جانشین فرمانده سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی گفت: پس از حادثه کرمان، مردم با تماس‌های مکرر به سامانه ۱۱۴ اطلاعات، رفتار‌های مشکوکی را گزارش کردند که باعث شده عوامل مرتبط با برخی گروه‌های تروریستی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگیر شوند.
دستگیری برخی عوامل تروریستی با کمک تماس‌های مردمی
کد خبر : ۵۵۶۹۰

به گزارش روابط عمومی سپاه امام رضا (ع)، سردار علی اکبر افراسیابی دوشنبه شب در جمع خانواده‌های شهدای اطلاعات عملیات خراسان رضوی افزود: از دستگیرشدگان اطلاعات ذی قیمتی در اختیار دستگاه‌های امنیتی قرار گرفت.

وی با تقدیر از مردم به خاطر همراهی‌ها و همکاری با دستگاه‌های امنیتی گفت: در جوامعی که مردم در اداره بخش‌های مختلف نقش دارند امنیت پایدار حرف اول را می‌زند، چون مردم بهترین رکن تامین امنیت هستند.

جانشین فرمانده سپاه امام رضا (ع) ادامه داد: اگر امروز دشمن مستاصل شده است و در کشور شاهد امنیت پایدار هستیم به خاطر حضور و مشارکت مردم در همه عرصه‌ها بویژه عرصه تامین امنیت است، چون مردم یکی از ارکان تولید امنیت هستند.

وی با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: دشمن تلاش می‌کند تا مردم در انتخابات پای صندوق‌های رای نیایند، اما هوشمندی ملت ما خواب دشمن را تعبیر نخواهد کرد. نقش آفرینی یکایک ما می‌تواند در انتخابات نقشه دشمن را خنثی کند.

سردار افراسیابی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اطلاعات به ویژه شهید باقری و با اشاره به نقش بی بدیل اطلاعات عملیات گفت: اگر بچه‌های اطلاعات عملیات نبودند مشخص نبود سرنوشت امروز ماچگونه می‌شد.

وی گفت: نیرو‌های اطلاعات عملیات به عنوان دیده‌بان‌های بیدار نظام اسلامی همچون دفاع مقدس امنیت آفرین هستند و روز به روز باید به این توانمندی‌ها بی افزایند.

 

ارسال نظر