نظر پنتاگون درمورد مسئول حمله به پایگاه آمریکا در اردن

معاون سخنگوی پنتاگون شامگاه دوشنبه گفت که آمریکا هنوز نمی‌داند نقطه آغاز حملات به پایگاه آمریکا در شمال شرق اردن از کجا بوده است.
نظر پنتاگون درمورد مسئول حمله به پایگاه آمریکا در اردن
کد خبر : ۵۵۶۹۶

معاون سخنگوی پنتاگون شامگاه دوشنبه گفت که وزارت دفاع هنوز نمی‌داند نقطه آغاز حمله به پایگاه آمریکا در اردن از کجا بوده است.

 معاون سخنگوی پنتاگون شامگاه دوشنبه گفت که آمریکا هنوز نمی‌داند نقطه آغاز حملات به پایگاه آمریکا در شمال شرق اردن از کجا بوده است. وی که با شبکه خبری الجزیره مصاحبه می‌کرد، اضافه کرد: «ما هنوز در حال ارزیابی اتفاقات دیروز هستیم».


معاون سخنگوی پنتاگون افزود: «پاسخ به حمله در زمان مناسب انجام خواهد شد و منتظر تصمیم رئیس جمهور هستیم».

رسانه‌ها دوشنبه شب به وقت تهران به جزئیات بیشتری از حمله پهپادی به پایگاه نظامی آمریکا در مرز اردن با سوریه اشاره کردند. طبق گزارش روزنامه وال‌استریت‌ژورنال پدافند هوایی در پایگاه آمریکایی در اردن پهپاد انتحاری را با هواپیمای خودی اشتباه گرفت.

مقام‌های نظامی آمریکا یکشنبه شب گفتند که سه نظامی این کشور در حمله شبانه پهپادی به یک پایگاه آمریکا در اردن کشته و دستکم ۲۵ پرسنل نظامی نیز زخمی شدند. سنتکام (فرماندهی مرکزی آمریکا) یکشنبه شب در بیانیه‌ای تایید کرد که در حمله یک فروند پهپاد به پایگاهی در شمال شرقی اردن، سه نظامی کشته و ۲۵ پرسنل این کشور زخمی شدند.

منبع :
فارس
ارسال نظر