درگیری مرگبار با قاچاقچیان مسلح ناشناس در نی‌ریز | ۲ پلیس شهید و ۴ نفر هم مجوح شدند

فرمانده انتظامی استان فارس اعلام کرد: بامداد امروز در تیراندازی قاچاقچیان مسلح ناشناس به سمت پلیس، ۲ نفر شهید و ۴ نفر هم مجروح و روانه بیمارستان شدند.
درگیری مرگبار با قاچاقچیان مسلح ناشناس در نی‌ریز | ۲ پلیس شهید و ۴ نفر هم مجوح شدند
کد خبر : ۵۵۷۱۸

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: بامداد امروز در تیراندازی قاچاقچیان مسلح ناشناس به سمت پلیس، ۲ نفر شهید و ۴ نفر نیز مجروح و روانه بیمارستان شدند.

سردار رهام‌بخش حبیبی درباره جرئیات این حادثه اظهار داشت: ساعت یک بامداد امروز دهم بهمن‌ماه ۱۴۰۲ ماموران انتظامی شهرستان نی‌ریز در راستای طرح برخورد با قاچاقچیان و سوداگران مرگ به یک سواری پژو ۴۰۵ مشکوک شده و دستور ایست دادند.

وی افزود: سواری پژو پس از طی مسافتی کوتاه متوقف شد و ۴ نفر شرور مسلح از خودرو پیاده شده و به سمت ماموران انتظامی شهرستان نی‌ریز اقدام به تیراندازی کرده و سریعا از محل متواری شدند.

فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه در این خصوص ۲ نفر از کارکنان نیروی انتظامی به هویت‌های سرهنگ دوم "رضا شاهسونی" و ستوان‌دوم "علی شاهسونی" به درجه رفیع شهادت نائل آمده و ۴ نفر دیگر نیز مجروح و روانه بیمارستان شدند، گفت: بلافاصله طرح مهار اجرا شد و تلاش برای دستگیری اشرار و قاچاقچیان مسلح توسط تیم‌های عملیاتی پلیس ادامه دارد و نتیجه متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

منبع :
فارس
ارسال نظر