آخرین جزئیات از طوفان شدید در کرمان | ثبت ۳۶۵۰ خاموشی و قطع برق

به علت طوفان و شرایط نامساعد جوی و گرد و غبار از صبح روز گذشته (۱۳بهمن) شاهد قطعی برق در اکثر مناطق شمال استان بودیم که با تلاش همکاران امور اتفاقات برق در حال رفع قطع برق هستیم.
آخرین جزئیات از طوفان شدید در کرمان | ثبت ۳۶۵۰ خاموشی و قطع برق
کد خبر : ۵۶۱۳۱

مدیر امور دیسپاچینگ شرکت توزیع برق شمال استان کرمان گفت: متاسفانه براثر طوفان روز گذشته بیش از ۵۸ اصله پایه برق شکسته و سه دستگاه ترانس آسیب دید.

سیدجواد حسینی اظهار کرد: به علت طوفان و شرایط نامساعد جوی و گرد و غبار از صبح روز گذشته (۱۳بهمن) شاهد قطعی برق در اکثر مناطق شمال استان بودیم که با تلاش همکاران امور اتفاقات برق در حال رفع قطع برق هستیم.

وی گفت: با توجه به شرایط نامساعد جوی و گرد و غبار، شب گذشته خاموشی را در کرمان شاهد بودیم که همکاران ما، تلاش کردند تا برق را به حالت پایدار درآورند.

مدیر امور دیسپاچینگ شرکت توزیع برق شمال استان کرمان ادامه داد: سقوط و شکستن شاخه‌های درختان یا افتادن تابلو‌های تبلیغاتی روی سیم‌های برق باعث اختلال در برق رسانی برخی از مشترکان شد.

وی افزود: متاسفانه براثر طوفان روز گذشته بیش از ۵۸ اصله پایه برق شکسته و سه دستگاه ترانس آسیب دید.

حسینی تاکید کرد: ۴۱ اکیپ عملیاتی به صورت شبانه روزی و بی وقفه در حال اصلاح و ترمیم شبکه و تامین برق پایدار مشترکان شمال استان هستند.

وی ضمن پوزش از قطعی برق بوجود آمده از اهالی کرمان گفت: به علت حجم زیاد تماس‌های مشترکان که بیش از ۳۶۵۰ خاموشی و قطع برق ثبت شد، درخواست داریم از مراجعه حضوری به مدیریت توزیع برق کرمان یا در شهرستان‌ها خودداری کنند تا همکاران در اسرع وقت نسبت به برطرف کردن مشکل اقدام کنند.

منبع :
ایسنا
ارسال نظر