تیراندازی هولناک در تجمع مال‌باختگان الماس خودروی تاکستان | یک نفر کشته و ۱۶ نفر زخمی شدند

بر اثر تیراندازی با اسلحه شکاری به سوی جمعیت توسط یکی از منسوبین به شرکت پیش فروش خودرو (الماس خودرو) شهر تاکستان، تعدادی از حاضرین زخمی و یک نفر نیز جان خود را از دست داد.
تیراندازی هولناک در تجمع مال‌باختگان الماس خودروی تاکستان | یک نفر کشته و ۱۶ نفر زخمی شدند
کد خبر : ۵۶۱۴۹

فرماندار تاکستان از کشته شدن یکی از مال‌باختگان شرکت پیش‌فروش خودروی الماس خودروی این شهرستان در پی تجمع شامگاه جمعه مال‌باختگان خبر داد.

سیدجمال‌الدین حسینی در قزوین از کشته شدن یکی از مال‌باختگان شرکت پیش‌فروش خودروی الماس‌خودروی این شهرستان در پی تجمع شامگاه جمعه مال‌باختگان خبر داد و اظهار کرد: در پی فراخوان غیرقانونی یکی از صفحات مجازی اینستاگرامی تجمع اعتراضی در ساعت ۲۱ روز جمعه (دیشب) مقابل درِ منزل یکی از عوامل شرکت الماس‌خودرو برگزار شد.

وی افزود: در دقایق پایانی این تجمع یکی از عوامل و منسوبان این شرکت با تفنگ شکاری به سمت تجمع‌کننده‌ها تیراندازی کرد که به‌خاطر این تیراندازی ۱۶ نفر زخمی و یک نفر از تجمع‌کنندگان هم در دم کشته شد.

فرماندار قزوین خاطرنشان کرد: در بین مجروحان عوامل پلیس و نیروی انتظامی و افراد عابر و رهگذر هم قرار داشتند و البته با تلاش پلیس فراجا فرد شلیک‌کننده به مردم در کمتر از یک ساعت دستگیر شده و بعد از تشکیل پرونده به مقام‌های قضائی تحویل داده شد.

شهرستان تاکستان به دلیل شکل‌گیری شرکت‌های غیرقانونی پیش‌فروش خودرو که مشروح‌ترین آن‌ها رضایت‌خودروی طراوت‌نوین (موسوم به غفاری) است، چندسالی است درگیر پرونده‌های کثیرالشاکی در این حوزه است که با ورود دستگاه قضائی بخشی از مطالبات مردم در این حوزه پاسخ داده شده است

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
منبع :
ایمنا
مجله زندگی
ارسال نظر