ادعای عجیب قاتل : روی برف سُر خوردم و چاقو شکم مقتول را شکافت

با بازداشت کیان، او به قتل اعتراف کرد، اما مدعی شد زمان حادثه پایش سر خورد و قصد قتل نداشت.
ادعای عجیب قاتل : روی برف سُر خوردم و چاقو شکم مقتول را شکافت
کد خبر : ۵۶۱۷۸

مردی که جوانی را در کارگاه دوستش با چاقو کشته مدعی است به خاطر بارش برف پایش لیز خورد و قتل رخ داد.

گزارش این قتل را ماموران حراست بیمارستان به پلیس دادند. آن‌ها گفتند جوانی به نام پوریا که با چاقو مجروح و به بیمارستان آورده شده بود، جانش را از دست داده است.

با حضور ماموران در محل و آغاز تحقیقات مشخص شد، این درگیری میان چند جوان در یک کارگاه صنعتی رخ داده و ضارب جوانی به نام کیان است.

با بازداشت کیان، او به قتل اعتراف کرد، اما مدعی شد زمان حادثه پایش سر خورد و قصد قتل نداشت.

با تکمیل تحقیقات و ارسال پرونده به دادگاه کیفری استان تهران متهم پای میز محاکمه رفت.

در ابتدای جلسه اولیای دم درخواست قصاص کردند. سپس متهم در جایگاه حاضر شد. او گفت: من به‌عمد مرتکب قتل نشدم و فقط پایم سر خورد.

او گفت: من و یکی از دوستانم به نام سیاوش به کارگاه دوست‌مان سعید رفته بودیم. قرار بود خوش بگذرانیم. سیاوش حشیش و مشروب هم آورده بود. مقتول مرغ خریده بود که جوجه درست کنیم. پوریا دوست سعید هم بود و ما با پوریا رفاقت نداشتیم. سیاوش در کارگاه چند توله‌سگ را دید و خوشش آمد. می‌خواست سیاه‌بازی راه بیندازد و سگ‌ها را بردارد. من قبول نکردم. او سراغ پوریا رفت و به او حشیش و مشروب تعارف کرد، اما او قبول نکرد و گفت اهل این چیز‌ها نیست. سیاوش قمه برداشت و با پوریا درگیر شد. من که چاقو دستم بود به سمت آن‌ها رفتم و خواستم درگیری را تمام کنم. گفتم بهتر است از اینجا بروند که یک‌دفعه به خاطر بارش برف و لیز بودن زمین، پایم سر خورد و چاقو به پوریا برخورد کرد.

متهم گفت: از آنچه اتفاق افتاده بسیار ناراحت و پشیمان هستم و از اولیای دم عذرخواهی می‌کنم.

بعد از پایان جلسه دادگاه، قضات برای تصمیم‌گیری وارد شور شدند.

منبع :
ایران
ارسال نظر