سرنوشت شوم سرکرده یک باند آدم‌ربایی

در پی دریافت اطلاعاتی مبنی بر اینکه سرکرده باند ربایش یک پسر نوجوان ۱۷ ساله در استان گلستان در حال حاضر در سطح شهرستان مانه و سملقان حضور دارد، بلافاصله رسیدگی به موضوع با جدیت در دستور کار قرار گرفت.
سرنوشت شوم سرکرده یک باند آدم‌ربایی
کد خبر : ۵۶۲۲۳

فرمانده انتظامی شهرستان مانه و سملقان (خراسان شمالی) از دستگیری سرکرده باند آدم ربایی که در استان گلستان اقدام به ربایش یک پسر نوجوان ۱۷ ساله کرده بودند، توسط پلیس آگاهی شهرستان خبر داد.

سرهنگ مهدی مهران‌فر اظهارکرد: در پی دریافت اطلاعاتی مبنی بر اینکه سرکرده باند ربایش یک پسر نوجوان ۱۷ ساله در استان گلستان در حال حاضر در سطح شهرستان مانه و سملقان حضور دارد، بلافاصله رسیدگی به موضوع با جدیت در دستور کار قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه این فرد با سرعت عمل ماموران شناسایی و بلافاصله دستگیر شد، افزود: متهم در بازجویی‌های بعمل آمده به ربودن یک نوجوان ۱۷ ساله به همراه ۳ نفر دیگر از همدستانش در استان گلستان اعتراف کرد و در نتیجه برای انجام اقدامات قانونی به پلیس آگاهی استان گلستان تحویل داده شد.

به گزارش روابط عمومی نیروی انتظامی استان، فرمانده انتظامی شهرستان مانه وسملقان با اشاره به اینکه امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس است، خاطرنشان کرد: پلیس با قدرت در مقابل هرگونه بی‌نظمی و هنجارشکنی خواهد ایستاد و انتظار می‌رود تا مردم عزیز در صورت اطلاع از هرگونه مورد مشکوک مراتب را بلافاصله از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

ارسال نظر