قتل جوان ۱۸ ساله در بوستان ولایت؛ متهمان دستگیر شدند

کارآگاهان جنایی در تعقیب زورگیرانی هستند که پسری جوان را در بوستان ولایت تهران کشتند و گریختند.
قتل جوان ۱۸ ساله در بوستان ولایت؛ متهمان دستگیر شدند
کد خبر : ۵۶۳۱۸

این حادثه مرگبار ساعت ۱۱ شب جمعه در پارک ولایت تهران اتفاق افتاد. به گفته شاهدان، سرنشینان سه موتورسیکلت به قربانی این حادثه حمله و او را زخمی کردند و قصد زورگیری گوشی او را داشتند، اما مردم دخالت کردند و مانع از سرقت شدند.

پس از آن مردم و رهگذران موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش کردند. همچنین امدادگران مرکز اورژانس پزشکی ۱۱۵ تهران نیز در جریان قرار گرفتند. به این ترتیب پسر جوان به یکی از بیمارستان‌های اطراف فرستاده شد و پزشکان و کادر درمان تلاش خود را برای نجات جان پسر جوان آغاز کردند.

پسر جوان در مرکز درمانی چند ساعت با مرگ دست‌و‌پنجه نرم کرد و در نهایت حدود ساعت سه بامداد امروز تسلیم مرگ شد.

در پی مرگ پسر جوان کادر درمان بیمارستان ماموران پلیس را در جریان قرار دادند و پس از آن بازپرس محمدمهدی براعه دستورات لازم را صادر کرد. همچنین جسد پسر جوان به پزشکی قانونی منتقل شد تا متخصصان علت اصلی مرگ را پس از معاینات دقیق مشخص کنند.

همچنین کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران ماموریت یافتند ضاربان این پسر را شناسایی و دستگیر کنند. ماموران در تحقیقات ابتدایی پی بردند یکی از شاهدان حادثه پلاک یکی از موتورسیکلت‌ها را یادداشت کرده است. به این ترتیب مالک موتور شناسایی شد و گفت: من در این ماجرا نقشی ندارم.

به همین دلیل تحقیقات برای شناسایی افرادی که زمان حادثه موتور در اختیارشان بوده، ادامه دارد.

 
منبع :
تابناک
ارسال نظر