بیانیه دولت هنگ‌کنگ علیه مسی!

دولت هنگ‌کنگ در بیانیه‌ای اعلام کرد: «با توجه به عدم حضور مسی در بازی امروز، دولت و همچنین همه طرفداران فوتبال از مسئولان برگزاری مسابقه به شدت ناامید هستند. برگزارکنندگان به همه هواداران فوتبال یک توضیح بدهکار هستند.»
بیانیه دولت هنگ‌کنگ علیه مسی!
کد خبر : ۵۶۳۲۱

دولت هنگ‌کنگ با بیانیه‌ای به عدم حضور لیونل مسی در بازی دوستانه امروز واکنش نشان داد و از مسئولان برگزاری بازی خواستار توضیح شد.

 لیونل مسی و دیوید بکام پس از آخرین بازی دوستانه اینتر میامی مورد حمله قرار گرفتند و هواداران خشمگین در هنگ‌کنگ خواستار بازپرداخت پول‌شان شدند!

اکثریت حاضران در ورزشگاه به این امید بلیت خریداری کرده بودند که شاهد حضور لیونل مسی در زمین بازی باشند. بلیت‌های این بازی بیش از 125 دلار به فروش می‌رسید و در ماه دسامبر در عرض یک ساعت این بلیت‌ها به فروش رسید.

مسی در طول پیروزی 4-1 اینترمیامی، در کنار لوئیس سوارز، روی نیمکت ماند و در نیمه دوم تماشاگران شعارهای "ما مسی را می‌خواهیم" سر دادند‌. ناامیدی تماشاگران از بازی نکردن مسی پس از سوت پایان به خشم تبدیل شد.

بکام، مالک اینترمیامی، زمانی که سعی می‌کرد از کسانی که داخل استادیوم بودند "به خاطر حمایت باورنکردنی‌شان" تشکر کند، با خشم هواداران هنگ‌کنگی مواجه شد. هنگامی که مشخص شد مسی به میدان نخواهد رفت، هواداران شروع به شعار دادن برای بازپرداخت پول بلیت‌شان کردند.

دولت هنگ‌کنگ در بیانیه‌ای اعلام کرد: "با توجه به عدم حضور مسی در بازی امروز، دولت و همچنین همه طرفداران فوتبال از مسئولان برگزاری مسابقه به شدت ناامید هستند. برگزارکنندگان به همه هواداران فوتبال یک توضیح بدهکار هستند."

 
 
منبع :
ورزش3
ارسال نظر