خودرو‌های ارزان زیرپای سلبریتی‌های گران!

برخی از سلبریتی‌ها ترجیح می‌دهند به جای هزینه گزاف برای خودرو، ماشین‌های معمولی تری سوار شوند. شاید تعجب کنید اگر بدانید کامرون دیاز، لئوناردو دی کاپریو، رایان گاسلینگ، بردلی کوپر، مایلی سایرس و آمریکا فررا، سال‌هاست رانندگی با تویوتا پریوس که سازگار با محیط زیست است را انتخاب کرده‌اند.
خودرو‌های ارزان زیرپای سلبریتی‌های گران!
کد خبر : ۵۶۴۴۰

جالبتر این است که بدانید این هیبریدی محبوب نه تنها چندان خودروی پر زرق و برقی برای سلبریتی ها به حساب نمی آید، بلکه به کارکرد ارزان هم معروف است.

علاوه بر این، خرید پریوس بسیار مقرون به صرفه است و نمونه‌های کارکرده آن از حدود ۳۵۰۰ پوند در بریتانیا شروع می‌شود و همین رقم آن را به یکی از پرفروش‌ترین خودروهای دست دوم کشور تبدیل می‌کند. علاوه بر این، یک پریوس کاملاً جدید اواخر امسال وارد بازار می شود که ابتدا در سال ۲۰۲۲ تولید آن متوقف شده بود.

به گفته کارشناسان خودرو، تام هنکس، برنده اسکار بسیار دوست داشتنی که دارایی خالص او ۳۱۵ میلیون پوندی تخمین زده شده است هنوز هم طرفدار اتومبیل های مقرون به صرفه است. در سال ۲۰۱۷، هنکس، ۶۷ ساله، یک سوپرمینی فیات ۱۲۶p مدل ۱۹۷۴ از Bielsko-Biala، یک مرکز تولید خودرو در لهستان، هدیه گرفت.

کریستین بیل، دیگر بازیگر مطرح، به جای اینکه در یک ابرخودروی پر زرق و برق مانند شخصیت خود بروس وین در سه گانه شوالیه تاریکی بتمن دیده شود، ترجیح می دهد پشت فرمان یک وانت تویوتا تاکوما مدل ۲۰۰۳ بنشیند.

جنیفر لارنس نیز باوجود داشتن دارایی خالص ۱۲۵ میلیون پوندی و جایزه بهترین بازیگر زن در اسکار، اما در انتخاب مدل خودرو بسیار متواضع است. در حالی که لارنس ۳۳ ساله در گذشته از خودروهای اجرایی مانند تسلا مدل S لذت می برد، او همچنین با یک فولکس واگن EOS مدل ۲۰۱۱ در حال رانندگی دیده شده است که امروزه با قیمت کمتر از ۳۰۰۰ پوند قابل خرید است.

 

ارسال نظر