کلاهبردار میلیاردی در کمد مخفی شد اما لو رفت

مأموران کلانتری ۱۳ زیراب شهرستان سوادکوه با هماهنگی قضایی و در یک عملیات غافلگیرانه، متهم را که بیش از ۱۴ سال از شهرستان ورامین متواری بوده در داخل کمد دیواری مخفیگاهش دستگیر کردند.
کلاهبردار میلیاردی در کمد مخفی شد اما لو رفت
کد خبر : ۵۶۵۳۸

فرمانده انتظامی استان مازندران از دستگیری کلاهبردار میلیاردی متواری که در داخل کمد دیواری مخفیگاهش در شهرستان سوادکوه مخفی شده بود، خبر داد.

سردار حسن مفخمی شهرستانی در تشریح این خبر بیان کرد: در پی مراجعه یکی از شهروندان شهر زیراب و ارائه شکایت مبنی بر اینکه فردی به بهانه ساخت و ساز ساختمان از وی مبلغ بیش از ۱۰ میلیارد ریال دریافت کرد، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: مأموران کلانتری ۱۳ زیراب شهرستان سوادکوه با هماهنگی قضایی و در یک عملیات غافلگیرانه، متهم را که بیش از ۱۴ سال از شهرستان ورامین متواری بوده در داخل کمد دیواری مخفیگاهش دستگیر کردند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی استان مازندران تصریح کرد: در تحقیقات به عمل آمده متهم که یک کلاهبردار حرفه‌ای و سابقه دار و دارای ۳۰ پرونده قضایی بوده و در تحقیقات پلیسی به بزه ارتکابی خود و ۳۰ پرونده دیگر کلاهبرداری در استان‌های دیگر اعتراف کرد.

منبع :
ایسنا
ارسال نظر