جاده چالوس و آزادراه تهران-شمال از امروز یک‌طرفه می‌شود

همچنین تردد وسایل نقلیه از مرزن آباد به سمت کرج و تهران از سه ساعت بعد با اعلام ماموران پلیس راه در محل به صورت یک طرفه خواهد شد.
جاده چالوس و  آزادراه تهران-شمال از امروز یک‌طرفه می‌شود
کد خبر : ۵۶۹۱۸

رئیس پلیس راه استان از اجرای محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال در روز یکشنبه ۲۲ بهمن ماه در محدوده استان البرز خبر داد.

پیمان کرمی، رئیس پلیس راه استان البرز اظهار کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ از ابتدای کرج و آزادراه تهران-شمال به سمت مازندران ممنوع می‌شود.

وی اضافه کرد: همچنین تردد وسایل نقلیه از مرزن آباد به سمت کرج و تهران از سه ساعت بعد با اعلام ماموران پلیس راه در محل به صورت یک طرفه خواهد شد.

سرهنگ کرمی گفت: با توجه به پایان تعطیلات چند روزه و بار برگشت سفر، انتظار می‌رود مسافران زمان برگشت سفر خود را مدیریت کرده به آخرین ساعات روز موکول نکنند.

وی بیان کرد: موکول کردن زمان سفر به ساعات پایانی روز با ترافیک سنگین در جاده‌های استان البرز و ایجاد مشکلات فراوان برای مسافران همراه خواهد شد.

رئیس پلیس راه البرز گفت: رانندگان از هرگونه عجله و شتاب موقع رانندگی پرهیز کنند که سبب حوادث احتمالی به ویژه در جاده کرج -چالوس نشود.

 این مقام مسپول گفت: اطمینان از سلامت فنی خودروها، همراه داشتن سوخت کافی از مهمترین توصیه‌ها برای پیشگیری از مشکلات سفر است و رانندگان قبل سفر اطمینان حاصل کنند تا سبب حوادث احتمالی نشود.

کرمی یادآور شد: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.

منبع :
فارس
ارسال نظر