لژیونر ایرانی پورتو در راه اینتر | دستمزد نجومی طارمی مشخص شد

نشریه مساجروی ایتالیایی اعلام کرد که «مهدی طارمی» امروز به میلان سفر خواهد کرد تا تست پزشکی باشگاه اینتر را انجام دهد و در صورت پذیرفته شدن در آن آخرین مرحله از انتقالش به نراتزوری را کامل کند.
لژیونر ایرانی پورتو در راه اینتر | دستمزد نجومی طارمی مشخص شد
کد خبر : ۵۷۱۸۱

مهدی طارمی، مهاجم ایرانی پورتو در انتقالی آزاد راهی اینتر می‌شود.

اسپورت مدیاست می‌نویسد که انتقال ستاره تیم ملی ایران به اینتر در تابستان قطعی است و این بازیکن دستمزد سالیانه ۳ میلیون یورو به علاوه پاداش دریافت خواهد کرد و مدت قراردادش ۲ ساله و قابل تمدید برای فصل سوم است.

به گزارش فابریتزیو رومانو، اینتر که از ماه گذشته با مهدی طارمی برای عقد قرارداد در انتقالی آزاد به توافق رسیده بود، همه چیز را برای تست‌های پزشکی این مهاجم ایرانی آماده کرده و دیگر چیزی مانع این انتقال نیست. مهدی طارمی در تابستان و در انتقالی آزاد با قراردادی دو ساله تا تابستان ۲۰۲۶ به اینتر می‌پیوندد. در قرارداد او بند تمدید قرارداد یک ساله نیز وجود خواهد داشت.

طبق اعلام «فابریزو رومانو» خبرنگار مطرح ایتالیایی، باشگاه «اینتر» تست‌های پزشکی را برای مهدی طارمی رزرو کرده است تا به عنوان بازیکن آزاد در ماه ژوئن (اوایل تابستان ۱۴۰۲) به این تیم ملحق شود.

نشریه مساجروی ایتالیایی اعلام کرد که مهدی طارمی امروز (سه‌شنبه) به میلان سفر خواهد کرد تا تست پزشکی باشگاه اینتر را انجام دهد و در صورت پذیرفته شدن در آن آخرین مرحله از انتقالش به نراتزوری را کامل کند.

اینتر علاوه بر طارمی که با پایان قراردادش در انتهای فصل بازیکن آزاد می‌شود، پیوتر زیلینسکی هافبک لهستانی تیم ناپولی را هم می‌خواهد و گویا این بازیکن پس از مصاف اخیر تیمش با میلان، در این شهر مانده تا به‌صورت مخفیانه تست پزشکی باشگاه اینتر را انجام دهد.

به گزارش پاسکواله گوارو، مهدی طارمی، مهاجم ایرانی پورتو با سفر به شهر میلان، در تست‌های پزشکی باشگاه اینتر شرکت می‌کند. طبق برنامه‌ریزی‌هایی که پیش‌تر صورت گرفت، قرار شد طارمی پس از اتمام جام ملت‌های آسیا برای حضور در تست‌های پزشکی نراتزوری راهی ایتالیا شود. اینتر از ماه گذشته با این مهاجم ۳۱ ساله بر سر قراردادی ۳ ساله با دستمزدی حدود ۳ میلیون یورو برای هر فصل به توافق رسیده بود.

طارمی پس از غیبتی چند هفته‌ای در فهرست پورتو به دلیل حضور در جام ملت‌های آسیا، شب گذشته به ترکیب این تیم برگشت هرچند تیمش در خانه آروکا تن به شکست داد. پورتو با قبول چهارمین باختش در این فصل ۴۵ امتیازی ماند و بیش از پیش با دو صدرنشین ۵۲ امتیازی جدول، اسپورتینگ لیسبون و بنفیکا فاصله گرفت.

ارسال نظر