ویدیو | درگیری شدید و زد و خورد خونین بین مختاری و کشتی‌گیر ترک

محمدرضا مختاری و کشتی‌گیر ترکیه‌ای در جریان رقابت‌های جام وهبی امره به زد و خورد با یکدیگر پرداختند که به اخراج هر ۲ کشتی‌گیر از مسابقات منجر شد.
ویدیو | درگیری شدید و زد و خورد خونین بین مختاری و کشتی‌گیر ترک
کد خبر : ۵۹۶۵۲

در جریان رقابت‌های کشتی فرنگی جام وهبی امره در آنتالیای ترکیه، محمدرضا مختاری، نماینده وزن ۷۷ کیلوگرم ایران و دارنده مدال طلای آسیا، در دور نخست ۳ بر یک مقابل تیمور بردیف از روسیه به پیروزی رسید. وی در دومین مبارزه نیز ۳ بر یک از سد چنگیز ارسلان از ترکیه گذشت و راهی یک چهارم نهایی شد. مختاری در این مرحله نیز با نتیجه ۴ بر ۳ امین کاویانی‌نژاد، دیگر نماینده ایران در این وزن را مغلوب کرد و راهی نیمه نهایی شد.

مختاری در این مرحله و برای رسیدن به فینال مقابل یوکسل سارجیجک از ترکیه به روی تشک رفت. در جریان مبارزه کشتی‌گیر ترک ضربه‌ای به صورت مختاری زد. مختاری به این اقدام کشتی‌گیر ترک اعتراض کرد، اما کشتی‌گیر ترکیه‌ای با جلو آوردن دست خود از مختاری معذرت خواهی کرد تا کشتی از سر گرفته شود. اما به محض شروع مجدد مبارزه، مختاری با سر به صورت حریف ترک زد که این اقدام او با ضربه کشتی‌گیر ترک و سپس زد و خورد شدید میان این دو کشتی‌گیر کشیده شد. در ادامه مربیان ترک و دیگر افراد کنار تشک وارد معرکه شدند و به سمت مختاری حمله‌ور شدند، اما در نهایت با وساطت دیگر افراد و مربیان ایران این درگیری به پایان رسید، اما هر دو کشتی‌گیر از این رقابت‌ها اخراج شدند.

در این میان برخی کشتی‌گیران و تماشاگران ترکیه نیز قصد ایجاد درگیری را داشتند.

حسن رنگرز، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی نیز برخورد شدیدی با محمدرضا مختاری به دلیل ایجاد این درگیری داشت.

فیلم این درگیری را در ادامه مشاهده می‌کنید:

مجله زندگی
ارسال نظر