اظهارات عجیب نایب رییس فدراسیون فوتبال درباره تعویق دربی

منصور قنبرزاده گفت: من در جریان جزییات تعویق داربی نیستم!
اظهارات عجیب نایب رییس فدراسیون فوتبال درباره تعویق دربی
کد خبر : ۵۹۶۵۴

نایب رییس دوم فدراسیون فوتبال در مورد تعویق داربی دو تیم پرسپولیس و استقلال، گفت: قطعا اگر قرار باشد تغییراتی حاصل شود؛ سازمان لیگ از طریق سایت، فدراسیون و روابط عمومی اطلاع‌رسانی خواهد کرد.

وی جمعه شب در حاشیه دیدار دو تیم پرسپولیس و فولاد در لیگ برتر در جمع خبرنگاران در مورد تعویق داربی دو تیم پرسپولیس و استقلال بیان کرد: قطعا اگر قرار باشد تغییراتی حاصل شود، سازمان لیگ از طریق سایت، فدراسیون و روابط عمومی اطلاع‌رسانی خواهد کرد.


او در مورد جلسه با شورای تامین گفت: بله، فردا جلسه‌ای است، اما دوستان و سازمان لیگ حضور دارند.

قنبرزاده در پاسخ به این پرسش که سازمان لیگ توانایی برگزاری این بازی را ندارد؟ تصریح کرد: در زمان برگزاری مسابقه، شرایط خارج از مسابقه فقط مربوط به فدراسیون و سازمان لیگ نیست بلکه نهاد‌های دیگر هم دخیل هستند. همه شرایط بررسی و در نهایت تصمیم لازم اتخاذ می‌شود. سازمان لیگ مستطیل سبز را مدیریت می‌کند، اما مسائل خارج از این مستطیل سبز به ارگان‌ها و سازمان‌های دیگر هم مربوط است.

وی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی براین که اگر داربی به تعویق بیفتد، پیش‌بینی زمان بعدی آن انجام شده است؟ گفت: من در جریان جزییات نیستم و هنوز تعویق قطعی نیست و سازمان لیگ مسئولیت دارد. من در جریان نیستم که ممکن است با تاخیر ۲۴ ساعته برگزار شود.

قنبرزاده در مورد برگزاری مجمع فدراسیون فوتبال گفت: مجمع ۲۲ یا ۲۳ اسفند برگزار می‌شود و به صورت آنلاین است.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
منبع :
ایسنا
مجله زندگی
ارسال نظر