زدوخورد باعث تعلیق کامل این کشتی‌گیر شد

محمدرضا مختاری کشتی‌گیر وزن ۷۷ کیلوگرم در مرحله نیمه نهایی با حریف ترکیه‌ای خود زد و خورد کرد که در نهایت منجر به دیسکالیفه شدن او و حریف‌اش شد.
زدوخورد باعث تعلیق کامل این کشتی‌گیر شد
کد خبر : ۵۹۷۲۰

جلسه فوق العاده کمیته انضباطی فدراسیون کشتی، بعد از ظهر امروز با حضور شهرام لرستانی رییس و سایر اعضا در محل فدراسیون کشتی برگزار شد.

در جریان مسابقات وهبی امره ترکیه، محمدرضا مختاری کشتی‌گیر وزن ۷۷ کیلوگرم در مرحله نیمه نهایی با حریف ترکیه‌ای خود زد و خورد کرد که در نهایت منجر به دیسکالیفه شدن او و حریف‌اش شد.

با توجه به درگیری شدید او در جریان مسابقات جام وهبی امره، جلسه فوق العاده کمیته انضباطی فدراسیون کشتی، بعد از ظهر امروز با حضور شهرام لرستانی رئیس و سایر اعضا در محل فدراسیون کشتی برگزار شد. شهرام لرستان رئیس کمیته انضباطی در مورد نتایج این جلسه گفت: کمیته انضباطی امروز جلسه‌ی فوق العاده‌ای را با حضور ابراهیم مهربان دبیر فدراسیون کشتی برگزار کرد.

وی ادامه داد: موضوع این جلسه رسیدگی به تخلفات محمدرضا مختاری کشتی گیر وزن ۷۷ کیلوگرم تیم کشتی فرنگی کشورمان در رقابت‌های بین المللی جام وهبی امره ترکیه بود.

لرستانی در مورد تصمیمات کمیته انضباطی اظهار داشت: با لحاظ موازین مقرر مربوط به فدراسیون جهانی کشتی و فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران نظر به اهمیت اقدامات ورزشکاران به‌عنوان سفرای ورزش کشور و با بررسی فیلم‌های مسابقه کشتی گیر مذکور که منجر به درگیری شد، ایشان تا اطلاع ثانوی از کلیه فعالیت‌های مربوط به کشتی کشور تعلیق می‌گردد.

رئیس کمیته انضباطی خاطرنشان کرد: البته تصمیم نهایی پس از مشاهده فیلم کامل مسابقه مذکور، گزارش کادر فنی و همراه تیم و سایر دلایل و اسناد موجود و همچنین توجه به اظهارات کشتی گیر مذکور اتخاذ می‌گردد. همچنین در این جلسه احکام مربوطه در مورد تخلفات صورت گرفته در رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی کشور در قم نیز صادر شد.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
منبع :
مهر
مجله زندگی
ارسال نظر