مدارس این شهر‌ها فردا (یکشنبه ۲۰ اسفند) تعطیل هستند

به استناد مصوبه ستاد مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان آموزش در همه مقاطع تحصیلی شهرستان‌های چابهار، زرآباد، قصرقند، کنارک، نیکشهر، لاشار و دشتیاری فردا ۲۰ اسفند غیرحضوری است.
مدارس این شهر‌ها فردا (یکشنبه ۲۰ اسفند) تعطیل هستند
کد خبر : ۵۹۷۴۹

مدیر اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: فعالیت آموزشی مدارس هفت شهرستان‌های این استان فردا یکشنبه به علت تشدید بارندگی‌ها در جنوب این استان غیر حضوری شد.

داوود گلی شنبه شب در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: این تصمیم به استناد مصوبه ستاد مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان و برای همه مقاطع شهرستان‌های چابهار، زرآباد، قصرقند، کنارک، نیکشهر، لاشار و دشتیاری لحاظ شده است.

وی ادامه داد: فردا مدارس نوبت صیح شهرستان‌های مذکور غیر حضوری است و شرایط معمول آموزشی در سایر مدارس سیستان و بلوچستان برقرار است.

به گفته مدیر کل هواشناسی استان سیستان و بلوچستان هشدار بر اساس هواشناسی سطح نارنجی دریایی تشدید از فردا تا روز یکشنبه برای مناطق ساحلی و دور از ساحل دریای عمان رگبار شدید و رعد و برق، تند باد لحظه‌ای و احتمال بارش تگرگ و افزایش ارتفاع موج تا حدود ۲متر پیش بینی می‌شود.

محسن حیدری توصیه کرد: شهروندان از شنا و تفریحات دریایی و تردد با شناور‌های سبک و نیمه سنگین خودداری کنند و برای کاهش خسارات احتمالی تمهیدات لازم توسط کلیه فعالان دریایی در نظر گرفته شود.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر