ویدیو | گیرکردن ۲۰ دانش‌آموز آبادانی در اسکای فلایر

مدیرعامل آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اظهار کرد: این افراد در ارتفاع هفت متری واقع در شهربازی گیر افتاده بودند که بلافاصله پس از گزارش تیم امداد و نجات آتش نشانی آبادان به محل اعزام شدند.
ویدیو | گیرکردن ۲۰ دانش‌آموز آبادانی در اسکای فلایر
کد خبر : ۵۹۸۱۳

مدیرعامل آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آبادان گفت: ۲۰ دانش‌آموز آبادانی که در وسیله بازی اسکای فلایر گرفتار شده بودند نجات یافتند.

وحید کسرایی اظهار کرد: این افراد در ارتفاع هفت متری واقع در شهربازی گیر افتاده بودند که بلافاصله پس از گزارش تیم امداد و نجات آتش نشانی آبادان به محل اعزام شدند.

وی افزود: در ابتدا با توجه به محدودیت فضا امکان استفاده از نردبان بلند مرتبه امکان پذیر نبود، ولی با تلاش تیم امداد و نجات هر ۲۰ نفر در کمتر از ۳۰ دقیقه به سطح زمین منتقل شدند.

مدیرعامل آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آبادان گفت: نیرو‌های عملیات آتش نشانی، هر ۲۰ نفر را بدون هیچ آسیبی نجات دادند و به آغوش خانواده بازگرداندند و به ماموریت خود پایان دادند.

کسرایی بیان کرد: ۲ خودرو از آتش نشانی آبادان به محل اتفاق اعزام شدند که پس از آن یک دستگاه خودرو آتش نشانی از پالایشگاه و یک جرثقیل بالابر از اداره برق نیز برای عملیات امداد و نجات در محل اتفاق حضور یافتند.

 

منبع :
ایرنا
مجله زندگی
ارسال نظر