کیف دستی هوشمند هم به بازار آمد

این کیف هوشمند از یک حسگر بیومتریک برای محدود کردن دسترسی به محتویات آن برخوردار بوده و همچنین خواص ضدمیکروبی دارد.
کیف دستی هوشمند هم به بازار آمد
کد خبر : ۵۹۹۱۶

با همکاری دو شرکت ایتالیایی، کیف دستی به بازار عرضه شده است که هم از نظر ظاهری و هم امنیتی با کمک فناوری‌نانو ارتقاء یافته است.

این کیف از یک حسگر بیومتریک برای محدود کردن دسترسی به محتویات آن برخوردار بوده و همچنین خواص ضدمیکروبی دارد. افزایش مقاومت در برابر پرتو فرابنفش و سایش از دیگر ویژگی‌های این کیف است.

شرکت دایرکتا پلاس (Directa Plus) و کرونوس (Chronos) از عرضه اولین کیف‌دستی حاوی گرافن خبر دادند که به دلیل استفاده از فناوری‌نانو از خواص ویژه و منحصر به فردی برخوردار است. عرضه این محصول همزمان با هفته مد اروپا انجام شده و در آن از ترکیب فناوری و مُد استفاده شده است.

در این کیف از پوشش G+® حاوی گرافن پلاس استفاده شده است، این کیف نه تنها دارای یک طراحی براق است بلکه قابلیت‌های بی‌نظیری را نیز ارائه می‌دهد که از آن جمله می‌توان به محافظت ضدمیکروبی (ضدباکتریایی و ضدویروسی)، مقاومت در برابر اشعه ماوراء‌بنفش، مقاومت در برابر سایش، خصوصیات آنتی‌استاتیک و هدایت حرارتی اشاره کرد. این کیف، همچنین برای دسترسی ایمن از تشخیص اثر انگشت پیشرفته برخوردار است.

این کیف با پوشش G+® ساخته شده است، یک پوشش ویژه مبتنی بر آب که با گرافن پلاس غنی شده است. این فناوری، توسط شرکت دایرکتاپلاس ثبت شده است.

برای بیشینه کردن امنیت، این کیف دارای یک سیستم پیشرفته باز کردن با اثر انگشت است که به کاربران امکان می‌دهد آن را با یک لمس ساده باز کنند. با استفاده از یک حسگر بیومتریک داخلی، این کیف به طور منحصر به فرد اثر انگشت کاربر را تشخیص می‌دهد و از دسترسی ایمن و سریع به محتوای داخل آن اطمینان می‌دهد.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
منبع :
ایسنا
مجله زندگی
ارسال نظر