بازگشت کراش دختر‌های دهه ۶۰ به تلویزیون

سریال «در چشم باد» قرار است در باکس ساعت ۲۲ روی آنتن برود و هرشب دو قسمت از آن پخش شود. در چشم باد در ۵۰ قسمت آماده شده که با شیوه پخش آی‌فیلم در ۲۵ قسمت روانه آنتن خواهد شد.
بازگشت کراش دختر‌های دهه ۶۰ به تلویزیون
کد خبر : ۵۹۹۱۷

پارسا پیروز‌فر که این روز‌ها مشغول بازی در یک سریال شبکه خانگی است، به زودی با یک سریال تاریخی به تلویزیون برمی‌گردد.

شبکه آی فیلم به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و عید نوروز، پخش سریال تاریخی «در چشم باد» را در دستور کار خود قرار داده است. این سریال به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی برای نخستین بار در سال ۱۳۸۸ روی آنتن شبکه یک رفت و مورد استقبال قرار گرفت.

سریال «در چشم باد» آخرین حضور تلویزیونی پارسا پیروزفر است. او بعد از پخش این سریال دیگر با تلویزیون همکاری نکرد تا مجموعه فعالیتش در این رسانه به بازی در سریال‌های «در پناه تو»، «در قلب من»، «سفر سبز» و «در چشم باد» خلاصه شود.

پیروزفر در سریال در چشم باد با بازیگرانی، چون سعید نیکپور، کامبیز دیرباز، ماه چهره خلیلی، لاله اسکندری، اکبر عبدی، سعید راد و… همبازی است. سریال «در چشم‌باد» از شنبه ۲۶ اسفندماه پخش خود را از شبکه آی‌فیلم شروع کند.

این سریال قرار است در باکس ساعت ۲۲ روی آنتن برود و هرشب دو قسمت از آن پخش شود. در چشم باد در ۵۰ قسمت آماده شده که با شیوه پخش آی‌فیلم در ۲۵ قسمت روانه آنتن خواهد شد.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر