متهم ۱۵ ساله: پسرعموی ۷ ساله‌ام را کشتم، چون جاسوسی می‌کرد

متهم توضیح داد که روزی که ابهان برای خرید به مغازه رفته بوده است، فرصت را مناسب دیده و در یک خیابان خلوت او را گیر انداخته و با چاقو به قتل رسانده است.
متهم ۱۵ ساله: پسرعموی ۷ ساله‌ام را کشتم، چون جاسوسی می‌کرد
کد خبر : ۵۹۹۲۳

پسر ۱۵ ساله پاکستانی که به اتهام قتل پسرعموی ۷ ساله‌اش دستگیر شده است، مدعی شد، چون مقتول کار‌های او را به پدرش اطلاع می‌داده دست به قتل وی زده است.

به نقل از رسانه‌های پاکستانی، هفته گذشته مردم رهگذر، پشت ساختمان یکی از بیمارستان‌های کراچی پسربچه‌ای را دیدند که هدف ضربات چاقو قرار گرفته بود و به‌سختی نفس می‌کشید. آن‌ها سعی کردند با پارچه جلوی خونریزی را بگیرند و بلافاصله او را به داخل بیمارستان بردند، اما تلاش پزشکان برای نجات این پسربچه نتیجه نداد و او جان باخت.

با گزارش ماجرا به پلیس، تحقیقات آغاز و مشخص شد که مقتول پسربچه ۷ ساله‌ای به نام ابهان مظهر است. در ادامه تحقیقات نیز مشخص شد که خانواده ابهان و خانواده عمویش با هم در خانه‌ای در کراچی زندگی می‌کنند. ماموران سراغ خانواده ابهان رفتند و معلوم شد که پسربچه ۷ ساله روز حادثه برای خرید بیرون رفته و دیگر بازنگشته است.

شاهدان عینی نیز گفتند که چند جوان را دیده‌اند که روز حادثه پیکر غرق خون ابهان را از خودرویی خارج کرده، به داخل بوته‌ها انداخته و فرار کرده‌اند. سرنخ‌ها و تحقیقات در ادامه پلیس را به سمت سفیان، پسرعموی ۱۵ ساله مقتول هدایت کرد. پلیس به این نوجوان ۱۵ ساله که اظهاراتش در بازجویی‌ها با تناقض‌گویی همراه بود، مشکوک شد و او را زیرنظر گرفت.

ماموران بعد از مدتی که رفتار‌های مشکوکی از نوجوان ۱۵ ساله دیدند، او را برای بازجویی به اداره پلیس بردند که این بار او به قتل پسرعموی ۷ ساله‌اش اعتراف کرد. او به پلیس گفت که به‌دلیل اینکه ابهان کار‌های او را به پدرش گزارش می‌داده و پدرش نیز به‌خاطر حرف‌های مقتول مدام او را تنبیه می‌کرده است، از وی کینه به دل گرفته و نقشه قتل او را کشیده است.

او همچنین توضیح داد که روزی که ابهان برای خرید به مغازه رفته بوده است، فرصت را مناسب دیده و در یک خیابان خلوت او را گیر انداخته و با چاقو به قتل رسانده است. بعد نیز با دوستانش تماس گرفته و با کمک آن‌ها پیکر ابهان را به نزدیکی بیمارستان برده و در میان بوته‌ها رها کرده است. سفیان اکنون در بازداشت به سر می‌برد تا به‌زودی محاکمه شود.

مجله زندگی
ارسال نظر