تغییرات اساسی در آگهی‌های سایت «دیوار»

دیوار با هدف افزایش کیفیت خدمات خود و منصفانه‌تر کردن هزینه آگهی‌ها برای کاربران، از اول فروردین‌ماه سال ۱۴۰۳ و هم‌راستا با نرخ تورم، از شیوه «قیمت‌گذاری پویا» استفاده خواهد کرد. 
تغییرات اساسی در آگهی‌های سایت «دیوار»
کد خبر : ۵۹۹۴۵

 آمار‌ها نشان می‌دهد که ۷۵ درصد از کاربران دیوار، آگهی‌های خود را به‌صورت کاملاً رایگان منتشر می‌کنند.  دیوار انتظار دارد که اجرای طرح قیمت‌گذاری پویا به افزایش کیفیت فهرست آگهی‌های دیوار نیز منجر شود؛ چرا که این شکل از قیمت‌گذاری می‌تواند ثبت آگهی‌های تکراری و نادرست یا غیرواقعی را به میزان قابل‌توجهی کاهش دهد.
براساس آمار، از مجموع ۵۳ میلیون کاربر سالانه دیوار، حدود ۲۲ میلیون نفر آگهی‌گذار هستند. ۷۵ درصد از این ۲۲ میلیون نفر آگهی‌های خود را کاملاً رایگان و بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای منتشر می‌کنند؛ ۲۰ درصد هم‌زمان از خدمات آگهی‌های رایگان و پولی استفاده می‌کنند و فقط ۵ درصد از آگهی‌گذارانی که از دیوار برای کسب‌وکار استفاده می‌کنند، برای همه آگهی‌های خود هزینه می‌پردازند.

دسترس‌پذیر کردن دیوار برای همه افراد و ارائه خدمات یکسان و باکیفیت به کاربران، از اهداف اصلی دیوار است. در همین راستا و با توجه به شرایط نامناسب اقتصادی موجود، دیوار در سال ۱۴۰۳ برای این بخش از کاربران، به شرح زیر، هیچ‌گونه افزایش قیمت در خدمات خود حتی برای کاربران دارای پنل کسب‌وکاری نخواهد داشت:

همه آگهی‌های کاربران فعال در ۶ استان سیستان و بلوچستان، خراسان شمالی، ایلام، کهگیلویه و بویراحمد، آذربایجان غربی و گلستان که براساس شاخص‌های اقتصادی و آمار‌های رسمی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از استان‌های کم‌برخوردار کشور معرفی شده‌اند.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر