سهم حداقلی زنان از دربی تهران | تنها ۵ هزار صندلی !

برای داربی شماره ۱۰۳، مجموعا ۵۰۰۰ بلیط به زنان هوادار دو تیم اختصاص داده شده است که در کمتر ۵ دقیقه این میزان بلیط به فروش رسید.
سهم حداقلی زنان از دربی تهران | تنها ۵ هزار صندلی !
کد خبر : ۶۰۱۲۵

امشب دربی تهران درحالی برگزار می‌شود که برای دومین بار در ۴۵ سال اخیر، زنان می‌توانند نظاره‌گر این مسابقه از نزدیک باشند.

شهرآورد ۱۰۳ درحالی از ساعت ۲۰ آغاز می‌شود که این دومین بار است زنان مجوز تماشای داربی از نزدیک را خواهند داشت. در شهرآورد ۱۰۲، ۱۵۰۰ بلیط به هواداران زن پرسپولیسی فروخته شد و در مقابل ۱۵۰۰ بلیط هم برای هواداران زن استقلالی در نظر گرفته شده بود که البته در آن برهه از زمان، اعتراضات زیادی از سوی آن‌ها وجود داشت.

اما در روز‌های اخیر و پس از قطعی شدن زمان شهرآورد ۱۰۳، هواداران زن این دو تیم اعتراض مشترکی مبنی بر افزایش سهم برای خرید بلیط داشتند تا بخش بیشتری از ورزشگاه را در اختیار داشته باشند.

بر اساس آنچه اعلام شده، برای داربی شماره ۱۰۳، مجموعا ۵۰۰۰ بلیط به زنان هوادار دو تیم اختصاص داده شده است که در کمتر ۵ دقیقه این میزان بلیط به فروش رسید. در این مسابقه زنان پرسپولیسی ۲۵۰۰ سهم بلیط خواهند داشت و در مقابل دختران استقلالی هم از همین میزان سهم برخوردارند.

مجله زندگی
ارسال نظر