دربی ایران بدون داور زن برگزار می‌شود

بازی استقلال و پرسپولیس قرار است که ساعت ۲۰ امشب ۲۳ اسفند به وقت ایران در ورزشگاه آزادی، بدون حضور داور زن برگزار خواهد شد.
دربی ایران بدون داور زن برگزار می‌شود
کد خبر : ۶۰۱۴۰

پیش از این طبق اعلام رییس کمیته داوران فدراسیون، قرار بود از مهسا قربانی در این مسابقه در اتاق وی‌ای‌آر استفاده شود ولی بدون ذکر دلیل این موضوع منتفی شده است!

علت این تصمیم در حالی هنوز اعلام نشده است که صبح امروز یکی از رسانه‌ها به طور اتفاقی از غیبت قربانی در مراسم بازدید داوران از امکانات اتاق داور ویدیویی ورزشگاه آزادی خبر داد.

پیش از این گزارش شده بود که مهسا قربانی به عنوان اولین داور زن ایران و مهناز ذکایی به عنوان دومین داور در اتاق وی‌ای‌آر حضور خواهند داشت. در پی انتشار عکسی از مهناز ذکایی در فضای مجازی که «در حال حمایت از پرسپولیس در ورزشگاه در جریان فینال لیگ قهرمانان آسیا است» او از جمع داوران این بازی کنار گذاشته شد.

خانم ذکایی در واکنش به این اقدام گفته بود عکس منتشر شده از او، مربوط به سال ۱۳۹۷ و دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا بین تیم‌های پرسپولیس و کاشیمای ژاپن بوده و او بخاطر آزادشدن ورود زنان به استادیوم رفته بود.

فدراسیون فوتبال ایران گفته است که قضاوت داربی ۱۰۳ بر عهده وحید کاظمی است و سعید قاسمی و حسن انتظاری هم به عنوان کمک‌های او حضور خواهند داشت. ‌ پیام حیدری داور چهار است و موعود بنیادی‌فر و سعدالله گلمرادی از تاجیکستان داوران وی‌ای‌آر خواهند بود.

 
تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر