سقوط شدید قیمت خودرو در بازار ادامه دارد / جدول آخرین قیمت خودرو در بازار

عملکرد یک هفته‌ای بازار خودرو، از ریزش ۲ تا ۱۰ میلیون تومانی قیمت‌ها حکایت دارد.
سقوط شدید قیمت خودرو در بازار ادامه دارد / جدول آخرین قیمت خودرو در بازار
کد خبر : ۶۰۳۴۲

 بررسی روند بازار خودرو طی یک هفته گذشته حاکی از آن است که پراید ۱۵۱ در بازار با کاهش ۶ میلیون تومانی، به قیمت ۳۱۵ میلیون تومان به فروش رفته است. پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما مدل ۱۴۰۲ نیز با افزایش ۵ میلیون تومانی، در حدود ۶۳۵ میلیون تومان قیمت خورده است.

اما قیمت پژو۲۰۷ اتوماتیک TU ۵ P مدل ۱۴۰۲ در طول یک هفته گذشته با کاهش ۱۰ میلیون تومانی، به قیمت ۹۲۰ میلیون تومان به فروش رفته است. این در حالی است که پژو۲۰۷ تیپ۵ مدل ۱۴۰۲ بدون تغییر در حدود ۷۰۰ میلیون تومان قیمت خورده است. پژو۲۰۷ دنده‌ای مدل ۱۴۰۲ هم ۱۰ میلیون تومان گران شده و ۷۴۵ میلیون تومان به فروش رفته است.

در این میان، قیمت پژوپارس ELX-TU ۵ مدل ۱۴۰۲ در بازار با کاهش ۱۰ میلیون تومانی، ۸۱۵ میلیون تومان قیمت خورد. قیمت پژوپارس LX مدل ۱۴۰۲ نیز ثابت ماند و به قیمت ۸۱۰ میلیون تومان به فروش رفت.

بنا به این گزارش، تارا دنده‌ای V ۱ مدل ۱۴۰۲ در طول یک هفته گذشته ۵ میلیون تومان ارزان شد و در حدود ۸۰۰ میلیون تومان قیمت پیدا کرد. در مقابل، البته قیمت تیبا صندوق‌دار SX بنزینی مدل ۱۴۰۱ نیز با کاهش ۵ میلیون تومانی به ۳۹۰ میلیون تومان و تیبا هاچ‌بک EX هم با کاهش ۵ میلیون تومانی به قیمت ۳۹۵ میلیون تومان به فروش رفته است.

گزارش‌های میدانی از بازار خودرو نشان می‌دهد قیمت دناپلاس اتوماتیک توربوآپشنال مدل ۱۴۰۲ در بازار ۱۰ میلیون تومان ارزان شده و یک میلیارد تومان و ۱۰ میلیون تومان قیمت پیدا کرده است. قیمت دناپلاس دنده‌ای ساده مدل ۱۴۰۲ هم با کاهش ۵ میلیون تومانی، به قیمت ۷۶۰ میلیون تومان رسیده است.

اما راناپلاس ۱۰ میلیون تومان ارزان شد و به قیمت ۶۰۰ میلیون تومان به فروش رفت. در عین حال، ساینا S دنده‌ای بنزینی مدل ۱۴۰۲ با کاهش ۵ میلیون تومانی به قیمت ۴۲۰ میلیون تومان و ساینا S اتوماتیک مدل ۱۴۰۲ نیز با کاهش ۲ میلیون تومانی به قیمت ۴۸۵ میلیون تومان به فروش رفته است.

در این میان، سمند سورن پلاس EF ۷ بنزینی مدل ۱۴۰۲ در حدود ۶۷۵ میلیون تومان قیمت خورده است. شاهین G اتومات CVT مدل ۱۴۰۲ نیز به قیمت ۸۴۰ میلیون تومان به فروش رفته است.

کوییک R پلاس اتوماتیک هم با افزایش ۵ میلیون تومانی به قیمت ۵۱۵ میلیون تومان به فروش رفت.

سقوط شدید قیمت خودرو در بازار ادامه دارد / جدول آخرین قیمت خودرو در بازار

...

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر