نخستین ماموریت خنده‌دار آتش‌نشانی در سال جدید

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی گفت: نخستین حادثه در سال جدید، محبوس شدن در سرویس بهداشتی یک واحد مسکونی در محله دردشت بود، که دقایقی پس از تحویل سال به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی اعلام شد.
نخستین ماموریت خنده‌دار  آتش‌نشانی در سال جدید
کد خبر : ۶۰۷۶۳

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران، جزئیات اولین حادثه سال ۱۴۰۳ را بیان کرد.

سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با اشاره به اولین حادثه رخ در پایتخت در سال ۱۴۰۳ گفت: نخستین حادثه در سال جدید، محبوس شدن در سرویس بهداشتی یک واحد مسکونی در محله دردشت بود، که دقایقی پس از تحویل سال و در ساعت۶:۴۰ به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران اعلام شد و درپی آن نیز ستاد فرماندهی آتش‌نشانان ایستگاه ۷۲ سازمان آتش‌نشانی را به محل حادثه اعزام کرد.

وی با بیان اینکه آتش‌نشانان در عرض کمتر از دو دقیقه به محل رسیدند، گفت: آتش‌نشانان با حضور در محل مشاهده کردند که در طبقه همکف یک ساختمان چهار طبقه، یک خانم ۳۳ ساله در سرویس بهداشتی محبوس شده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران ادامه داد: این خانم تنها نبود و چند نفر در واحد حضور داشتند و تلاش‌هایی برای خروج او کرده بود، اما در سرویس بهداشتی گیر کرده بود و موفق نشده بودند تا آن را بازکنند و از این رو با آتش نشانی تماس گرفتند.

ملکی با بیان اینکه آتش‌نشانان سریعا در را با کمترین خسارت ممکن بازکرده و این خانم را خارج کردند، گفت: این عملیات در ساعت ۶:۵۹ به اتمام رسید و همکاران من به ایستگاه بازگشتند. خوشبختانه اولین حادثه سال ۱۴۰۳ مصدومی نداشت و امیدوارم تا پایان سال نیز همین اتفاق رقم بخورد.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
منبع :
ایسنا
مجله زندگی
ارسال نظر