یک مقام دولتی : افزایش قیمت سوخت یا تغییر سهمیه کذب محض است

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با تکذیب اخبار منتشر شده مبنی بر افزایش قیمت بنزین، تصریح کرد: هیچ برنامه‌ای برای افزایش قیمت بنزین وجود ندارد و مردم به شایعات توجه نکنند.
یک مقام دولتی : افزایش قیمت سوخت یا تغییر سهمیه کذب محض است
کد خبر : ۶۰۹۲۶

در ایام نوروز، مصرف بنزین به شدت افزایش می‌یابد. علت اصلی این افزایش ترافیک چند برابر بیشتر از روز‌های معمول است که موجب ترافیک شدید در جاده‌ها و شهر‌ها می‌شود. همچنین سفر‌های خانوادگی، سفر‌های تفریحی و بازدید از مکان‌های گردشگری موجب افزایش استفاده از وسایل نقلیه شخصی و در نتیجه افزایش درخواست بنزین می‌شود. از این رو این احتمال که دولت سهمیه نوروزی بنزین را برای عید امسال لحاظ کند قوت گرفته بود. موضوعی که امروز وزیر نفت به آن اشاره داشت.

جعفر سالاری مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی نسب با تاکید بر اینکه اخباری که مبنی بر افزایش قیمت بنزین مطرح شده کذب محض است و تاکنون به شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی هیچ ابلاغیه‌ای درخصوص افزایش قیمت سوخت یا تغییر سهمیه اعلام نشده است.

وی افزود: مردم به راحتی می‌توانند از کارت آزاد جایگاه استفاده کنند و تدابیر لازم برای این موضوع درنظر گرفته شده است.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی با بیان اینکه در صورت بروز مشکل یا عدم همراهی جایگاه‌ها مردم با سامانه ۰۹۶۲۱ تماس حاصل کنند و در سریع‌ترین زمان ممکن رسیدگی خواهد شد، گفت: هیچ مشکلی برای تامین و توزیع بنزین وجود ندارد و مردم نگران این مساله نباشند.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر